strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > kastylia-león > salamanka > dile cursos internacionales de español

DILE Cursos Internacionales de Español

Szkoła języka hiszpańskiego w Salamance, hiszpański w Hiszpanii
DILE to znajdująca się w Salamance szkoła językowa, świadcząca usługi językowe na najwyższym poziomie. Dzięki efektywnym metodom nauczania i kompetentnym nauczycielom, nasi, uczący się w małych grupach (maks. 8 osób) studenci, osiągają szybkie postępy w nauce. Przez cały rok prowadzimy intensywne nauczanie na 8 poziomach zaawansowania: kursy standardowe, kursy dostosowane do potrzeb, długie, z hiszpańskiego dla biznesu, przygotowujące do egzaminów DELE, kursy wakacyjne dla młodych słuchaczy oraz dla nauczycieli języka. Stała indywidualna opieka dydaktyczna, spotkania z hiszpańskimi studentami, wycieczki, przyjęcia towarzyskie, zwiedzanie z przewodnikiem. Zakwaterowanie u hiszpańskich rodzin, w domach studenckich, w wynajętych mieszkaniach, apartamentach, hotelach lub pensjonatach.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


  • DELE (Básico i Superior)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Salamanka
Salamanca, Kastylia-León, Hiszpania

» Hiszpański w Salamance

1 szkoła językowa
Położona na środkowym zachodzie Hiszpanii, w prowincji Kastylia, 2 godzin drogi od Madrytu i pół godziny od granicy z Portugalią, Salamanka jest miastem kultury i sztuki, o wspaniałym dziedzictwie historycznym. Pierwsze wzmianki o Salamance pochodzą z czasów wojen punickich. Wędrując krętymi uliczkami...
więcej