strona główna > kursy językowe za granicą > francuski we francji > rodan-alpy > saint-étienne > cilec (centre international de langue et civilisation)

CILEC
(Centre International de Langue Et Civilisation)

Szkoła języka francuskiego w Saint-Étienne, francuski we Francji
Położony w sercu Francji CILEC (Centre International de Langue et Civilisation) jest wydziałem Uniwersytetu Saint Etienne oferującym nauczanie języka francuskiego przez cały rok - na kursach w czasie roku akademickiego oraz kursach wakacyjnych w lipcu, sierpniu i we wrześniu. Bazując na swoim 25-letnim doświadczeniu w nauczaniu, CILEC oferuje także dopasowane do potrzeb kursy dla nauczycieli francuskiego, kursy przygotowujące na studia we francuskim uniwersytecie, oraz kursy modułowe na temat współczesnej Francji i kultury francuskiej oraz z języka francuskiego dla biznesu.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Adecuefe

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Język francuski

  CIEP - Centre international d'études pédagogiques jest publiczną organizacją edukacyjną francuskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, współpracującą z francuskimi i zagranicznymi partnerami publicznymi i prywatnymi. Domeną działalności CIEP jest edukacja (opracowywanie standardów i nadawanie kwalifikacji w szkolnictwie ogólnym, wyższym i zawodowym) oraz nauczanie języka francuskiego (opracowywanie programów, egzaminów i certyfikatów).

  DELF,
  Diplôme d'Etudes en Langue Français (DELF)
  Język francuski

  Egzamin DELF Diplôme d'Etudes en Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DELF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom A1, A2, B1 i B2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DALF
  Diplôme Approfondi de Langue Français (DALF)
  Język francuski

  Egzamin DALF - Diplôme Approfondi de Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DALF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom C1 i C2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
 • Test de connaissance du français (TCF)
  Test de connaissance du français (TCF)
  Język francuski

  TCF - Test de connaissance du français jest testem sprawdzającym znajomość języka francuskiego opracowanym przez CIEP i sygnowanym przez francuskie Ministerstwo Edukacji.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Saint-Étienne
Loire, Rodan-Alpy, Francja

» Francuski w Saint-Étienne

1 szkoła językowa
Liczące blisko 200 tysięcy mieszkańców, Saint Etienne położone jest na południu Francji, nad rzeką Furnes, na południowy zachód od Lyonu. Pierwsze wzmianki o Saint Etienne pochodzą z XII wieku. W XVI wieku miasto otrzymało prawa miejskie, w tym samym wieku w Saint Etienne powstała pierwsza manufaktura...
więcej