strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w stanach zjednoczonych > massachusetts > cambridge > new england school of english (nese)

New England School of English (NESE)

Szkoła języka angielskiego w Cambridge, angielski w Stanach Zjednoczonych
Położona w sąsiedztwie Harward Square, NESE organizuje wymagające kursy na najwyższym poziomie w przyjaznym i motywującym do nauki otoczeniu. Celem odbywających się każdego dnia na 10 różnych poziomach zaawansowania zajęć z języka i kultury jest rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, w tym: czytania, pisania, mówienia, rozumienia ze słuchu, wymowy oraz gramatyki. Studenci mogą także dodatkowo brać udział w zajęciach fakultatywnych (przygotowanie do egzaminu TOEFL, angielski dla biznesu, wymowa, staże językowe, etc.). Po ukończeniu kursu studenci otrzymują świadectwa. Zakwaterowanie w domach studenckich lub u rodzin.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: TESOL, MATSOL
  • Szkoła jest uznana przez: ACCET, AAIEP


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Cambridge
Middlesex County, Massachusetts, Stany Zjednoczone

» Angielski w Cambridge

1 szkoła językowa
Cambridge i położony w sąsiedztwie Boston są największymi ośrodkami akademickimi w Stanach Zjednoczonych. W czasie roku akademickiego (od września do maja) uczy się tu ponad 300 tysięcy studentów. Cambridge jest siedzibą dwóch najlepszych wyższych uczelni na świecie: Harward University oraz MIT. W całych...
więcej