strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > badenia-wirtembergia > horb am neckar > hermann-hesse-kolleg

Hermann-Hesse-Kolleg

Szkoła języka niemieckiego w Horb am Neckar, niemiecki w Niemczech
Położona na obrzeżach Szwarcwaldu w południowych Niemczech szkoła Hermann-Hesse-Kolleg specjalizuje się w organizowaniu wysokiej jakości kursów dla obcokrajowców. Większość naszych klientów stanowią młodzi ludzie przygotowujący się do podjęcia studiów na niemieckich uniwersytetach, biorący udział w którymś z unijnych programów lub doskonalący znajomość niemieckiego dla własnych celów. Niektórzy, po zakończeniu kursu językowego boirą udział w stażach w niemieckich przedsiębiorstwach, przez co zdobywają cenne doświadczenie zawodowe.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: FaDaF
 • Szkoła jest uznana przez: TestDaf licensed

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Goethe-Institut (GI)
  Goethe-Institut (GI)
  Język niemiecki

  Goethe-Institut jest niemiecką instytucją kulturalną o światowym zasięgu, liderem w nauczaniu języka niemieckiego obcokrajowców. Kapituła egzaminacyjna GI opracowała - samodzielnie bądź we współpracy z innymi liczącymi się organizacjami edukacyjnymi - szereg egzaminów z języka niemieckiego ogólnego oraz z niemieckiego dla biznesu.

  ZD,
  Zertifikat Deutsch (ZD)
  Język niemiecki

  Goethe-Zertifikats B1: Zertifikat Deutsch (ZD) został opracowywany wspólnie przez Goethe-Institut (GI), szwajcarską Konferenz der Kantonalen Erziehungsdirektoren (EDK), austriacką kapitułę Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) oraz telc GmbH. ZD potwierdza solidną, praktyczną znajomość języka niemieckiego niezbędną w sytuacjach życia codziennego (poziom B1 w skali CEF Europejskiego Systemu Opisu Językowego Rady Europy).
  ZMP
  Goethe-Zertifikat C1 (ZMP)
  Język niemiecki

  Goethe-Zertifikat C1 opracowany i wprowadzony przez Goethe Institut w 2007 roku zastąpił popularny egzamin Zentrale Mittelstufenprüfung (ZMP). Jego poziom zaawansowania odpowiada poziomowi C1 w skali CEF Rady Europy. Goethe-Zertifikat C1 (ZMP) adresowany jest do osób, które chcą podjąć pracę lub studia w niemieckojęzycznym otoczeniu.
 • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
  Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
  Język niemiecki

  TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: langart.net
WWW:

lokalizacja:
Horb am Neckar
Karlsruhe, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

» Niemiecki w Horb am Neckar

1 szkoła językowa
Horb am Neckar znajduje się w samym sercu Schwarzwldu, w odległości 45 minut drogi od Stuttgartu. Miasto jest malowniczo położone na skalistych brzegach jednej z najpiękniejszych rzek Niemiec – Neckaru. W historycznym centrum miasta dominuje świetnie zachowana średniowieczna zabudowa. Tu urodził się...
więcej