strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > andaluzja > kadyks > academia k2 cadiz

ACADEMIA K2 CADIZ

Szkoła języka hiszpańskiego w Kadyksie, hiszpański w Hiszpanii

Ucz się hiszpańskiego w Kadyksie, w szkole K2 Internacional

Zapraszamy do naszej szkoły w Kadyksie, jednym z najpiękniejszych hiszpańskich miast. Jeśli szukasz kursu języka hiszpańskiego w Hiszpanii, na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Oferujemy szeroki wybór kursów, z których każdy jest  akredytowany przez Instituto Cervantes.  Przyjazd do nas jest najlepszym sposobem na poczucie ducha hiszpańskiego języka, kultury i sposobu życia. Weź udział w niezapomnianej i wspaniałej przygodzie doskonaląc jednocześnie swoje umiejętności językowe. Każdego miesiąca mamy mamy specjalne promocje na nasze kursy!  Przyjazd na kurs do Hiszpanii oznacza, że będziesz potrzebować zakwaterowania – tym również się zajmujemy. Jeśli już wybrałeś odpowiedni dla siebie kurs sprawdź nasze przystępne ceny. 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: AEEA, FEDELE, ELITE
  • Szkoła jest uznana przez: INSTITUTO CERVANTES, CEELE, FIDESCU, CSN (Sweden), Bildungsurlaub

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


  • DIE;Spanish for Business (accredited by the Chamber of Commerce)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Kadyks
Cádiz, Andaluzja, Hiszpania

» Hiszpański w Kadyksie

1 szkoła językowa
Kadyks – uważany za najstarsze miasto Zachodniego Świata, założony przez Fenicjan 3.000 lat temu, jest pod wieloma względami miastem uprzywilejowanym: ciepły, łagodny klimat ze słonecznymi dniami przez większą część roku, wspaniałe plaże i serdeczni, zawsze uśmiechnięci i chętni do pomocy mieszkańcy....
więcej