strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > katalonia > barcelona > kingsbrook spanish school

Kingsbrook Spanish School

Szkoła języka hiszpańskiego w Barcelonie, hiszpański w Hiszpanii

Kingsbrook Spanish School organizuje kursy języka hiszpańskiego ogólnego o różnej długości (od 1 do 48 tygodni) i różnej intensywności od 3 do 25 godzin tygodniowo, kursy konwersacyjne oraz kursy przygotowujące do egzaminów DELE.
Nasi nauczyciele to native speakers o wysokich kwalifikacjach. Stosujemy komunikatywne i dynamiczne metody nauczania. 100% skuteczności! Program kursów obejmuje naukę gramatyki i słownictwa, ze szczególnym naciskiem na konwersacje. Małe grupy: zazwyczaj 8, maksymalnie 10 osób. Organizujemy zajęcia kulturalne i rekreacyjne: jazdę na nartach i na łyżwach, zwiedzanie muzeów, Barcelony, przyjęcia i wieczory towarzyskie, wizyty w teatrze, pokazy flamenco, mecze piłkarskie, wycieczki poza miasto.
Oferujemy także kursy specjalistyczne z literatury, historii, sztuki, gastronomii, flamenco oraz biznesu oraz praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach. Zapewniamy zakwaterowanie.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: FIYTO, ALTO, GWEA, IAPA
  • Szkoła jest uznana przez: Spanish Ministry of Education

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


  • DIEN/DSEN

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Barcelona
Barcelona, Katalonia, Hiszpania

» Hiszpański w Barcelonie

2 szkoły językowe
Licząca ok. 3 miliony mieszkańców stolica Katalonii jest typowym miastem śródziemnomorskim, pełnym światła i barw. Już w średniowieczu miasto było stolicą ważnego imperium handlowego, ale okres jego świetności przypada na XIX wiek, kiedy to w Barcelonie kwitnął przemysł tekstylny a bogata burżuazja chętnie...
więcej