strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > badenia-wirtembergia > stuttgart > fokus stuttgart

Fokus Stuttgart

Szkoła języka niemieckiego w Stuttgarcie, niemiecki w Niemczech
Szkoła Fokus położona jest w południowej części Stuttgartu Łatwo do nas dojechać zarówno środkami komunikacji miejskiej, jak i samochodem. Oferujemy: kursy w grupach (6 -12 studentów), szkolenia w domu studenta (indywidualne oraz dla grup), szkolenia w miejscu pracy, kursy specjalistyczne, w tym z niemieckiego dla biznesu, seminaria wychodzące naprzeciw potrzebom językowym studentów, kursy przygotowujące do europejskich egzaminów TELC oraz TestDaf - egzaminów wstępnych z języka niemieckiego na wyższe uczelnie.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: FaDaF
 • Szkoła jest uznana przez: TELC, TestDaF

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
  Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
  Język niemiecki

  TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.

 • The European Language Certificates (telc)
  The European Language Certificates (telc)

  TELC ( The European Language Certificates.) są egzaminami językowymi opracowanymi są w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego - CEF (Common European Framework of Reference for Languages), zgodnie z którym umiejętność posługiwania się językiem obcym oceniana jest na 6 różnych poziomach zaawansowania: A1 (poziom najniższy), A2, B1, B2, C1, C2 (poziom najwyższy).

  telc Deutsch
  The European Language Certificates Deutsch (telc Deutsch)
  Język niemiecki

  Egzaminy telc Deutsch z języka niemieckiego ogólnego dostępne są na poziomach od A1 do C1. Na poziomie B1 i B2 można przystępować do egzaminów z języka niemieckiego specjalistycznego. Niektóre egzaminy telc Deutsch z języka niemieckiego ogólnego oraz specjalistycznego zostały opracowane wspólnie przez Goethe Institut oraz telc GmbH.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Stuttgart
Stuttgart, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

» Niemiecki w Stuttgarcie

1 szkoła językowa
Położony w południowozachodnich Niemczech nad rzeką Neckar portowy Stuttgart jest stolicą kraju związkowego Badenia Wirtembergia, ekonomicznym i kulturalnym centrum regionu. Turyści przylatujący na Międzynarodowe Lotnisko w Stuttgarcie zaskoczeni są pięknem otaczającego miasto krajobrazu – gór, lasów,...
więcej