strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > madryt (region) > madryt > eureka. school of spanish language

EUREKA. School of Spanish Language

Szkoła języka hiszpańskiego w Madrycie, hiszpański w Hiszpanii

Szkoła języka hiszpańskiego, Academia Eureka, znajduje się w sercu Madrytu i jest akredytowana przez Instytut Cervantesa, organizacji, której jedynym celem jest nauczanie języka hiszpańskiego jako języka obcego. W EUREKA wszyscy zainteresowani studiowaniem języka hiszpańskiego i kultury hiszpańskiej mogą znaleźć odpowiedni kurs dla siebie. Oferujemy wiele rodzajów kursów na wszystkich poziomach zaawansowania. Zatrudniamy wykwalifikowanych nauczycieli języka hiszpańskiego, posiadających  dodatkowo dyplomy z dziedziny sztuki i literatury hiszpańskiej.

Nasza metoda opiera się na bezpośrednim kontakcie między nauczycielem i uczniem i stworzeniu miłej atmosfery, która sprawia, że nauka staje się procesem naturalnym. Jest to możliwe dzięki temu, że grupy liczą maksymalnie 8 studentów.
 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: Bildungsurlaub, Fedele, AEEEM, CSN
  • Szkoła jest uznana przez: Instituto Cervantes

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Madryt
Hiszpania

» Hiszpański w Madrycie

2 szkoły językowe
O charakterze stolicy Hiszpanii decyduje neoklasycystyczna architektura pochodzącej z XVIII wieku zabudowy, kiedy to Filip V z dynastii Burbonów opracował plan przebudowy miasta. Wcześniej stolica była świadkiem potęgi Hiszpanii oraz rozwoju literatury i sztuki w okresie „Złotego Wieku”. Dzisiejszy...
więcej