strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > walia > aberystwyth > aberystwyth university

Aberystwyth University

Szkoła języka angielskiego w Aberystwyth, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaAberystwyth University

Adres:
Language & Learning Centre, Penglais Campus, Aberystwyth, SY23 3DB, Great Britain

Lokalizacja:
Aberystwyth, Ceredigion, Walia,
Wielka Brytania

» AberystwythAberystwyth jest nadmorskim kurortem położonym w zachodniej Walii, nad zatoką Cardigan. Nad miastem górują ruiny kamiennego XIII wiecznego zamku, wzniesionego na wzgórzu. Rozciąga się z nich piękny widok na okolicę. Miasto jest siedzibą University of Wales. Prężne środowisko akademickie decyduje o jego młodzieńczym charakterze. W Walijskiej Bibliotece Narodowej w Aberystwyth znajduje się najstarszy zachowany rękopis "Opowieści Kanterberyjskich" oraz prawie wszystkie książki, jakie kiedykolwiek napisano w języku walijskim oraz traktujące o Walii. Aberystwyth posiada doskonałe połączenie kolejowe i autobusowe z niemal wszystkimi miastami Walii.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Aberystwyth
Ceredigion, Walia, Wielka Brytania

» Angielski w Aberystwyth

1 szkoła językowa
więcej