strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > wenecja euganejska > wenecja > istituto venezia

Istituto Venezia

Szkoła języka włoskiego w Wenecji, włoski we Włoszech

Istituto Venezia znajduje się w historycznym centrum Wenecji. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku z dużym tarasem.

Kursy grupowe odbywają się od poniedziałku do piątku i są prowadzone na 5 poziomach, od początkującego do zaawansowanego. Ponadto Istituto Venezia oferuje szeroki wachlarz kursów, dzięki czemu studenci mogą wybrać lub łączyć różne rozwiązania. Każdy student może uczestniczyć we wszystkich zajęciach programu kulturalno-rozrywkowego. W Istituto Venezia stosowana jest metoda komunikatywna w nauczaniu języka.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1995

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Asils, Tandem International
 • Szkoła jest uznana przez: Italian Ministry of Education

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Język włoski

  CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, opracowany i organizowany przez Università per Stranieri di Siena (Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie) jest egzaminem potwierdzającym poziom kompetencji językowych z ogólnego języka włoskiego jako języka obcego. CILS przeprowadzany jest na 6 poziomach zaawansowania zgodnych z poziomami CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

 • Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Język włoski

  CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia, prowadzi badania z zakresu weryfikacji i oceny kompetencji językowych. Działające od 2005 roku jako niezależny ośrodek akademicki, CVCL jest autorem serii egzaminów z języka włoskiego jako języka obcego.

  CELI
  Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana (CELI)
  Język włoski

  Egzaminy CELI (Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana) są oficjalnymi egzaminami z języka włoskiego ogólnego, opracowanymi przez CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Wenecja
Venice, Wenecja Euganejska, Włochy

» Włoski w Wenecji

1 szkoła językowa
Mieszkańcy Wenecji mówią o swoim mieście, że jest ona "la serenissima" - najspokojniejsza. Rzeczywiście Wenecja jest jedynym miastem we Włoszech wolnym od samochodowego hałasu i smogu. Wenecjanie wyruszają do pracy pieszo albo płyną łódką po jednym z niezliczonych kanałów. Spokój miasta zakłócają jedynie...
więcej