strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w irlandii > munster > cork > language centre - university college cork

Language Centre - University College Cork

Szkoła języka angielskiego w Cork, angielski w Irlandii
Centrum Językowe University College Cork w Irlandii oferuje przez cały rok różnorodne; dzienne i wieczorowe kursy języka angielskiego. Serdeczne i gościnne otoczenie oraz piękny kampus stwarzają doskonałe warunki do nauki. Lonely Planet ogłosiło miasto Cork jednym z 10 miast najbardziej atrakcyjnych miast 2010 roku. Oferujemy kursy z angielskiego ogólnego, angielskiego dla celów akademickich oraz dla celów zawodowych. Zapewniamy zajęcia przygotowujące do egzaminów I.E.L.T.S. oraz Cambridge, do których można przystąpić w naszym ośrodku. Nasz personel dydaktyczny posiada wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Program kursów kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim oraz wyposaża słuchaczy w techniki pozwalające na doskonalenie ich umiejętności językowych poza salami lekcyjnymi.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: MEI Relsa, AULC, CercleS
 • Szkoła jest uznana przez: ACELS, Irish Department of Education and Science

» Oferowane kursy

kurs grupa wiek. długość intensywność wielkość grupy zakwaterowanie cena od poziomy  
Kurs wakacyjny dla dorosłych
18+ lat 1-10 tyg. 20-26 12-15 rodzina
internat
apartament
od 941,89 zł* (€220,00), 1 tyg., 20 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
Kurs całoroczny dla dorosłych
18+ lat od 1 tyg. 2-20 12-15 rodzina
internat
apartament
od 188,38 zł* (€44,00), 1 tyg., 2 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
Kurs wakacyjny dla dzieci i młodzieży
15+ lat od 1 tyg. 12-15 rodzina
internat
apartament
pods., śred., zaaw. więcej
Kurs przygotowujący do egzaminów
18+ lat 10-13 tyg. 4-20 12-15 rodzina
internat
apartament
od 188,38 zł* (€44,00), 1 tyg., 4 lekcji tygodniowo pods., śred., zaaw. więcej
Kurs Executive
18+ lat 12-15 rodzina
hotel
internat
apartament
pods., śred., zaaw. więcej
* Orientacyjna cena w PLN, przeliczona na podstawie ostatniego kursu NBP.

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge English
  Cambridge English
  Język angielski

  Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

  FCE,
  First Certificate in English (FCE)
  Język angielski

  FCE jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest to podstawowy egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. FCE odpowiada poziomowi B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  CAE,
  Cambridge English: Advanced (CAE)
  Język angielski

  Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje rządowe na całym świecie. CAE odpowiada poziomowi C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Jest to jeden z dwóch najwyższych, zaawansowanych poziomów CEF.
  CPE,
  Cerificate of Proficiency in English (CPE)
  Język angielski

  CPE - Certificate of Proficiency in English jest najbardziej zaawansowanym egzaminem z języka angielskiego jako języka obcego organizowanym przez kapitułę Cambridge ESOL. Od kandydatów na tym poziomie zaawansowania wymaga się abstrakcyjnego myślenia, szerokiego zakresu słownictwa (także specjalistycznego) oraz zróżnicowania stylu wypowiedzi. CPE odpowiada poziomowi C2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego CEF.
  BEC
  Business English Certificates (BEC)
  Język angielski

  Business English Certificates (BEC) są uznanymi na całym świecie egzaminami Uniwersytetu Cambridge ESOL, potwierdzającymi kwalifikacje językowe w kontekście działalności gospodarczej. Adresowany jest do osób zatrudnionych lub planujących zatrudnienie w międzynarodowych firmach lub poza granicami swojego kraju. BEC przeprowadzany jest na 3 różnych poziomach zaawansowania: BEC Preliminary, BEC Vantage and BEC Higher
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


 • TIE

» Kursy specjalistyczne

 • bankowość (na życzenie)
 • biznes
 • dla sekretarek (na życzenie)
 • dziennikarstwo (na życzenie)
 • finanse (na życzenie)
 • hotelarstwo (na życzenie)
 • marketing (na życzenie)
 • mechanika (na życzenie)
 • prawo (na życzenie)
 • turystyka (na życzenie)
 • zarządzanie (na życzenie)

 • ćwiczenia w pisaniu i formułowaniu wypowiedzi, kursy przygotowujące na studia oraz dla nauczycieli

» Testy językowe na stronie szkoły


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole

Language Centre - University College Cork logo

Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: info@langcent.ucc.ie
WWW: www.ucc.ie/esol

lokalizacja:
Cork
County Cork, Munster, Irlandia

» Angielski w Cork

2 szkoły językowe
Położone na południowo wschodnim wybrzeżu Irlandii, Cork jest o 400 lat starsze od Dublina. Niestety, większość jego zabytków została zniszczona w czasie licznych katastrof, które nawiedzały miasto: pożarów, powodzi lub wojen. Cork jest czyste i nowoczesne, ze świetnie prosperującą dzielnicą handlową...
więcej