strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > toskania > florencja > centro machiavelli

Centro Machiavelli

Szkoła języka włoskiego we Florencji, włoski we Włoszech
Szkoła Machiavelli została założona w 1978 roku w odpowiedzi na rosnące na całym świecie zainteresowanie językiem i kulturą włoską. Znajduje się przy jednym z najpiękniejszych placów położonych w historycznym centrum Florencji i specjalizuje się w organizowaniu kursów języka włoskiego jako języka obcego, wymiany językowej i kulturalnej zwanej „Tandem”, kursów języka i śpiewu dla śpiewaków operowych, kursów rzemiosła artystycznego prowadzonych w warsztatach florenckich artystów i rzemieślników, a także kursów i warsztatów z kuchni włoskiej.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: Tandem International
  • Szkoła jest uznana przez: Italian Education Ministry


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Florencja
Florence, Toskania, Włochy

» Włoski we Florencji

2 szkoły językowe
Imponujące historyczne dziedzictwo, obok błyskotliwych współczesnych osiągnięć, czynią z Florencji jedno z najbardziej znanych miast na świecie. To tu narodził się i rozwijał język włoski. W średniowieczu i w epoce odrodzenia Florencja stała się światowym centrum kultury, w którym liczni artyści, architekci,...
więcej