strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > walencja (region) > walencja > aip language institute

AIP Language Institute

Szkoła języka hiszpańskiego w Walencji, hiszpański w Hiszpanii

AIP Language Institute to szkoła języka hiszpańskiego w Walencji, która daje możliwość nauki języka i kultury hiszpańskiej, jednocześnie odkrywając urok starożytnego miasta na śródziemnomorskim wybrzeżu Hiszpanii.

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na wszystkich poziomach z indywidualnie dobranymi materiałami dydaktycznymi, aby zaspokoić indywidualne potrzeby każdego uczestnika kursu. Ponadto organizujemy wiele atrakcji kulturalnych i rozrywkowych, takich jak wycieczki, wystawy, wymiany językowe, posiłki degustacyjne itp. W ten sposób można naprawdę doświadczyć śródziemnomorskiego stylu życia pod jaskrawym słońcem Walencji w Hiszpanii.

AIP Language Institute to oficjalne centrum akredytowane przez Instituto Cervantes, którego celem jest przygotowanie uczestników kursów do egzaminów z języka hiszpańskiego.

Dysponując powierzchnią 850 metrów kwadratowych i 23 nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi oraz możliwością jednoczesnego przyjęcia 150 uczniów na lekcje, AIP Spanish School jest świetną opcją do nauki hiszpańskiego w komfortowym i przyjemnym otoczeniu.

Szkoła języka hiszpańskiego AIP znajduje się w bardzo przyjemnej dzielnicy Walencji, zaledwie 10 minut spacerem od dwóch najważniejszych uniwersyteckich kampusów. Daje to naszym studentom możliwość przebywania w młodym, pełnym życia akademickim środowisku. Jest także bardzo blisko centrum miasta (1,5 km) i plaży (10 minut jazdy tramwajem).


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: FEDELE, ACEICOVA, FECEI
  • Szkoła jest uznana przez: Instituto Cervantes


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Walencja
Hiszpania

» Hiszpański w Walencji

1 szkoła językowa
Walencja, trzecie pod względem wielkości miasto w Hiszpanii położone jest nad Morzem Śródziemnym, u ujścia rzeki Turia. Miasto, z plażami wchodzącymi niemal do centrum, bogatym dziedzictwem historycznym i różnorodną ofertą kulturalną należy do najbardziej popularnych ośrodków turystycznych w kraju. Swoje...
więcej