strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w irlandii > leinster > dublin > dcu language services

DCU Language Services

Szkoła języka angielskiego w Dublinie, angielski w Irlandii
DCU·LS jest centrum szkoleniowym języka angielskiego działającym w ramach Uniwersytetu dublińskiego (Dublin City University). Centrum położone jest na nowoczesnym kampusie - 4 km od centrum Dublina (O’Connel Bridge) - przylegającym do rozległego parku miejskiego i Narodowych Ogrodów Botanicznych. Nasi studenci mogą bezpłatnie korzystać z wyposażenia kampusa: uniwersyteckiej biblioteki oraz komputerów z bezpłatnym dostępem do Internetu. Przez cały rok zapewniamy kursy języka angielskiego ogólnego: English Fluency Development adresowane do studentów od poziomu średniozaawansowanego niższego do zaawansowanego oraz kursy języka specjalistycznego, dla studentów na wyższych poziomach zaawansowania: kursy angielskiego dla celów akademickich, kursy przygotowujące do egzaminów TOEFL, kursy dla nauczycieli (obcokrajowców) języka angielskiego, oraz zaawansowane kursy z języka angielskiego i literatury angloirlandzkiej dla nauczycieli języka angielskiego. Oferujemy także 13-tygodniowe kursy przygotowujące do egzaminów: IELTS, Cambridge First, Advanced i Proficiency. Zapewniamy naukę w grupach liczących maksymalnie 12 osób. Zakwaterowanie u przyjaznych irlandzkich rodzin mieszkających w pobliżu kampusa, i dodatkowo, w miesiącach wakacyjnych, w naszych nowoczesnych domach studenckich na terenie kampusa.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: MEI-RELSA, ACELS, Dublin Tourism, IBEC
 • Szkoła jest uznana przez: MEI-RELSA, ACELS

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge Assessment Group
  Cambridge Assessment Group
  Język angielski

  Cambridge Assessment Group jest wydziałem Uniwersytetu Cambridge. Obejmuje trzy kapituły egzaminacyjne: CIE - University of Cambridge International Examinations (kapituła egzaminów międzynarodowych dla młodzieży w wieku 14-16 lat); Cambridge ESOL - University of Cambridge ESOL Examinations (kapituła egzaminów z języka angielskiego jako języka obcego) oraz OCR - Oxford Cambridge and RSA Examinations (kapituła egzaminów potwierdzających ogólne osiągnięcia i kwalifikacje zawodowe osób dorosłych w różnym wieku.

 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Dublin
Leinster, Irlandia

» Angielski w Dublinie

1 szkoła językowa
Licząca ponad pół ml mieszkańców, stolica Irlandii jest malowniczo położona pomiędzy rozpościerającymi się na południe, pokrytymi bujną roślinnością zielonymi górami Dublin, a leżącym na północy portem Howth. Rozległe tereny golfowe przyciągają tu tysiące miłośników golfa, a bliskość morza zachęca do...
więcej