strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > galicia > coruña > escuela paralaia

Escuela Paralaia

Szkoła języka hiszpańskiego w Coruña, hiszpański w Hiszpanii
Paralaia jest niewielką szkołą, prowadzoną przez specjalistów. Stosujemy komunikatywne metody nauczania i oferujemy szeroki wybór kursów wychodzących naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych studentów. Nasza szkoła, położona zaledwie 4 minuty od plaży jest idealnym miejscem do nauki połączonej z wypoczynkiem. Oferujemy przystępne ceny, zdecydowanie niższe niż w innych zakątkach Hiszpanii. Specjalna promocja dla studentów z Polski (12% taniej przy wykupieniu co najmniej 4-tygodniowego kursu). Zajęcia pozalekcyjne i wycieczki pomogą Ci odkryć piękno Galicji. Przyjedź do nas i poznaj tę pełną magii krainę.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: AGAES (Asociación Gallega de Escuelas de español)

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


  • D.E.L.E. (Diploma del Instituto Cervantes)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW:

lokalizacja:
Coruña
A Coruña, Galicia, Hiszpania

» Hiszpański w Coruña

1 szkoła językowa
Licząca blisko 240 tysięcy mieszkańców La Coruña (galicyjski – A Coruña) jest historycznym miastem portowym położonym nad brzegami Oceanu Atlantyckiego w północnozachodniej Galicji, jednyego z najpiękniejszych, najbardziej zielonych regionów Hiszpanii. Miasto od początków swojego istnienia było ważnym...
więcej