strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > umbria > perugia > comitato linguistico

Comitato Linguistico

Szkoła języka włoskiego w Perugia, włoski we Włoszech

Ucz się włoskiego z COMITATO LINGUISTICO!

Comitato LINGUISTICO oferuje różnorodne, wysokiej jakości kursy grupowe, jak również zajęcia indywidualne przez cały rok. Naszym celem jest sprawić, aby nauka przebiegała w przyjaznej, aczkolwiek profesjonalnej atmosferze oraz zapewnić, aby nasi studenci na koniec kursu osiągnęli maksymalne, stosownie do ich poziomu zaawansowania, kompetencje językowe, umożliwiające poprawną komunikację językową zarówno w sytuacjach toważyskich jak i zawodowych. Osiągamy doskonałe rezultaty w nauce poprzez zachowanie równowagi pomiędzy pracą na zajęciach i programem pozalekcyjnym. Jest dla nas bardzo ważne, aby zapewnić osobisty kontakt ze studentami; nasz entuzjastyczny zespół wykwalifikowanych nauczycieli native speakerów, a także personel administracyjny, zawsze służą informacją i pomocą.

Zajęcia prowadzone są w grupach średnio 7-osobowych, co umożliwia nauczycielom zachowanie bliskiego kontaktu z każdym uczestnikiem kursu. Zapewniamy różnorodny program pozalekcyjny, w tym wycieczki, degustację wina, lekcje gotowania. Na życzenie, zajmujemy się również rezerwacją zakwaterowania. Szkoła znajduje się w zabytkowym centrum Perugii, w nowoczesnym klimatyzowanym budynku, z bezpłatnym dostępem do internetu dla studentów. Comitato LINGUISTICO jest jedynym członkiem ASILS i EDUITALIA w Umbrii. Nasze kursy są uznawane przez "Bildungsurlaub", Hamburg i spełniają wymagania CSN, Krajowej Rady Szwedzkiej Komisji Stypendialnej.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: ASILS, EDUITALIA
 • Szkoła jest uznana przez: Bildungsurlaub, CSN

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Język włoski

  CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, opracowany i organizowany przez Università per Stranieri di Siena (Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie) jest egzaminem potwierdzającym poziom kompetencji językowych z ogólnego języka włoskiego jako języka obcego. CILS przeprowadzany jest na 6 poziomach zaawansowania zgodnych z poziomami CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

 • Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri (PLIDA)
  Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri (PLIDA)
  Język włoski

  PLIDA - Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri jest certyfikatem opracowanym na potrzeby organizacji Dante Aligheri we współpracy z włoskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych i z Uniwersytetem La Sapienza w Rzymie.

 • Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Język włoski

  CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia, prowadzi badania z zakresu weryfikacji i oceny kompetencji językowych. Działające od 2005 roku jako niezależny ośrodek akademicki, CVCL jest autorem serii egzaminów z języka włoskiego jako języka obcego.

  CELI
  Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana (CELI)
  Język włoski

  Egzaminy CELI (Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana) są oficjalnymi egzaminami z języka włoskiego ogólnego, opracowanymi przez CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Perugia
Perugia, Umbria, Włochy

» Włoski w Perugia

1 szkoła językowa
Licząca około 150 tysięcy mieszkańców Perugia (stolica Umbrii) położona jest w środkowych Włoszech, pomiędzy Jeziorem Taryzmeńskim a Tybrem. Bogate dziedzictwo artystyczne i kulturalne oraz wspaniałe warunki naturalne czynią z Perugii jedno z najważniejszych i najpiękniejszych miast Italii. Miasto...
więcej