strona główna > kursy językowe za granicą > francuski we francji > midi-pyrénées > tuluza > langue onze toulouse

Langue Onze Toulouse

Szkoła języka francuskiego w Tuluzie, francuski we Francji

Jakość, profesjonalizm i kreatywne nauczanie w szkole o wyjątkowej lokalizacji.
Położona w historycznym centrum Tuluzy szkoła oferuje szeroki wybór kursów dla młodzieży, studentów, nauczycieli i różnych grup zawodowych, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego słuchacza, m. in. francuski + kultura, przygotowanie do egzaminów (DELF B2), francuski dla celów zawodowych.  Nasz zespół nauczycieli składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych native speakers oraz profesjonalnych pracowników administracyjnych. Prowadzimy nauczanie w oparciu o żywą pedagogikę rozwojową z naciskiem na komunikację językową, dzięki czemu nauka języka staje się żywym doświadczeniem językowym w  otwartym na różnorodność kulturową otoczeniu.
 
Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Groupement FLE, Campus France, Tandem International, (ALTO-WYSETC)
 • Szkoła jest uznana przez: ‘Qualité FLE’, CSN Sweden, Bildungsurlaub

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Język francuski

  CIEP - Centre international d'études pédagogiques jest publiczną organizacją edukacyjną francuskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, współpracującą z francuskimi i zagranicznymi partnerami publicznymi i prywatnymi. Domeną działalności CIEP jest edukacja (opracowywanie standardów i nadawanie kwalifikacji w szkolnictwie ogólnym, wyższym i zawodowym) oraz nauczanie języka francuskiego (opracowywanie programów, egzaminów i certyfikatów).

  DELF,
  Diplôme d'Etudes en Langue Français (DELF)
  Język francuski

  Egzamin DELF Diplôme d'Etudes en Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DELF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom A1, A2, B1 i B2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DALF
  Diplôme Approfondi de Langue Français (DALF)
  Język francuski

  Egzamin DALF - Diplôme Approfondi de Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DALF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom C1 i C2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
 • Test de connaissance du français (TCF)
  Test de connaissance du français (TCF)
  Język francuski

  TCF - Test de connaissance du français jest testem sprawdzającym znajomość języka francuskiego opracowanym przez CIEP i sygnowanym przez francuskie Ministerstwo Edukacji.


 • GCSE, A-Level

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Tuluza
Haute-Garonne, Midi-Pyrénées, Francja

» Francuski w Tuluzie

1 szkoła językowa
Licząca blisko 600 tysięcy mieszkańców Tuluza położona jest na południu Francji, niedaleko Pirenejów, w połowie drogi pomiędzy Oceanem Atlantyckim, a Morzem Śródziemnym. Miasto, zwane często różowym miastem ("la ville rose") z powodu charakterystycznej różowej cegły, z której zbudowana jest większość...
więcej