strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > londyn > the london school of english

The London School of English

Szkoła języka angielskiego w Londynie, angielski w Wielkiej Brytanii

Obchodząca w  2012 roku stulecie działalności, The London School of English oferuje intensywne kursy dla silnie zmotywowanych dorosłych studentów. Dysponujemy dwoma wysokiej jakości ośrodkami, położonymi blisko centrum Londynu, ale z dala od zgiełku i tłumu. Są to: Holland Park Gardens, który specjalizuje się w kursach dla biznesu oraz specjalistycznych kursach zawodowych oraz Westcroft Square, który oferuje kursy angielskiego ogólnego oraz kursy przygotowujących do egzaminów. Obydwa ośrodki zapewniają: bezpłatny dostęp do poczty internetowej, Internetu i wifi; oraz szeroki wybór zakwaterowania i programu rekreacyjnego. Zapewniamy pełną obsługę restauracyjną w ośrodku Holland Park oraz możliwość zjedzenia lekkiego lunchu w Westcroft Square.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1912

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: EUK, BEUK, IALC, QE
 • Szkoła jest uznana przez: British Council

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge ESOL Professional English
  Cambridge ESOL Professional English
  Język angielski

  Wśród egzaminów Cambridge ESOL jest szereg egzaminów potwierdzających znajomość specjalistycznego języka angielskiego potrzebnego przy prowadzeniu różnego rodzaju działalności gospodarczej o zasięgu międzynarodowym. Aby przygotować się do egzaminów z języka specjalistycznego potrzebna jest co najmniej średnia znajomość angielskiego ogólnego – na poziomie B1 w skali CEF.

  Cambridge ILEC
  International Legal English Certificate (Cambridge ILEC)
  Język angielski

  International Legal English Certificate (Cambridge ILEC) jest egzaminem kapituły Cambridge ESOL, stworzonym we współpracy z TransLegal potwierdzającym znajomość prawniczego języka angielskiego. Cambridge ILEC określa znajomość języka prawniczego na poziomie B2 i C1 w skali CEF.
 • Cambridge English
  Cambridge English
  Język angielski

  Egzaminy Cambridge ESOL Genaral English są podstawowymi egzaminami z języka angielskiego ogólnego. Cambridge ESOL Genaral English organizowane są na 5 różnych poziomach zaawansowania – od poziomu początkującego dla osób, które dopiero rozpoczęły naukę angielskiego, przez średniozaawansowanych, aż do tych, którzy osiągnęli wysoki poziom biegłości językowej.

  FCE,
  First Certificate in English (FCE)
  Język angielski

  FCE jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym wyższym. Jest to podstawowy egzamin potwierdzający znajomość języka angielskiego dla celów akademickich i zawodowych. FCE odpowiada poziomowi B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego – CEF.
  CAE
  Cambridge English: Advanced (CAE)
  Język angielski

  Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje rządowe na całym świecie. CAE odpowiada poziomowi C1 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Jest to jeden z dwóch najwyższych, zaawansowanych poziomów CEF.
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.

 • Test of Legal English skills (TOLES)
  Test of Legal English skills (TOLES)
  Język angielski

  TOLES - Test of Legal English Skills jest prestiżowym egzaminem z języka angielskiego prawniczego opracowanym z myślą o prawnikach, studentach prawa i tłumaczach literatury prawniczej.


 • BEC-V, BEC-H

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Londyn
Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Londynie

4 szkoły językowe
Londyn - stolica Wielkiej Brytanii jest jednym z najbardziej fascynujących miast świata. W ciągu dnia na turystów czekają muzea i galerie sztuki z kolekcjami na najwyższym światowym poziomie oraz zabytki architektoniczne (Katedra Św. Pawła, Budynki Parlamentu, Tower of London,...). W blisko 100 różnych...
więcej