strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > hamburg (region) > hamburg > tandem hamburg international language school

TANDEM Hamburg International Language School

Szkoła języka niemieckiego w Hamburgu, niemiecki w Niemczech

Już od ponad 27 lat ...

... TANDEM Hamburg prowadzi kursy języka niemieckiego oraz innych języków w Hamburgu. Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym egzaminów TestDaF i European Language Certificates (TELC) oraz członkiem TANDEM International, sieci szkół językowych w Europie i na całym świecie. Nasza szkoła, z jej nowocześnie urządzonymi a jednocześnie przytulnymi salami lekcyjnymi, znajduje się pomiędzy portem a centrum miasta, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Baumwall, Landungsbrücken i Rödingsmarkt. Jesteśmy zaledwie kilka kroków od Harbour City - tętniącej życiem dzielnicy biurowo handlowej oraz wielu innych atrakcji turystycznych, które zapewnia rzeka Łaba i wszystko, co się nad nią znajduje. Spodoba ci się tutaj!
 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: TANDEM International, ALTO, WYSTC, FIYTO
  • Szkoła jest uznana przez: TestDaF, TELC, Weiterbildung Hamburg, CSN

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Język niemiecki

    TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.


  • TELC A1 – C1

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Hamburg
Niemcy

» Niemiecki w Hamburgu

1 szkoła językowa
Mający status wolnego miasta, hanzeatycki Hamburg liczy ponad 1,7 miliona mieszkańców i jest drugim po Berlinie miastem Niemiec. W granicach miasta ma swoją siedzibę ponad 95 konsulatów. 1800 hamburskich przedsiębiorstw eksportowych obsługuje 8% eksportu Niemiec. Miasto jest siedzibą przedstawicielstw...
więcej