strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w austrii > wiedeń (region) > wiedeń > alpha sprachinstitut austria

Alpha Sprachinstitut Austria

Szkoła języka niemieckiego w Wiedniu, niemiecki w Austrii

» LokalizacjaAlpha Sprachinstitut Austria

Adres:
Canovagasse 5 – 1010 Wien – Austria

Lokalizacja:
Wiedeń, Wiedeń,
Austria

» WiedeńPołożona we wschodniej Austrii, nad Dunajem w malowniczej kotlinie u podnóża Lasu Wiedeńskiego stolica Austrii pozostaje spadkobiercą dawnego cesarstwa Habsburgów. Burzliwa i pełna chwały historia obecna jest w architekturze tego wspaniałego miasta: wąskie, pamiętające czasy średniowiecza uliczki starego miasta, imponujące pałace cesarskie Schönbrunn oraz Hofburg, zimowa rezydencja Cesarza Franciszka Józefa, majestatyczna Katedra i pełne przepychu budynki przy Ringstrasse. Miłośnicy kultury znajdą w Wiedniu wszystko: teatr klasyczny i eksperymentalny, światowej sławy artystów i przestawienia, które zawsze są wydarzeniem w świecie kultury oraz małe sceny teatralne, operę, operetkę, festiwale muzyczne i taneczne (kto nie słyszał o wiedeńskim walcu?), koncerty i wystawy sztuki na najwyższym światowym poziomie. W Wiedniu tworzył Mozart, Beethoven, Schubert i Strauss. Tradycje muzyczne są w Wiedniu pielęgnowane do dzisiaj. Filharmonia Wiedeńska jest jedną z najlepszych orkiestr na świecie, a występy chóru chłopięcego „die Wiener Sängerknaben" zawsze wzbudzają zachwyt i najwyższe uznanie. Obok tych szacownych instytucji muzycznych w mieście rozwija się i działa młoda, niezależna scena muzyczna. Wiedeń zawsze przyciągał artystów, którzy w stolicy znajdowali bogatych mecenasów dla swojej twórczości. To dzięki nim Wiedeń jest prawdziwym skarbcem, kryjącym wiele wspaniałych dzieł sztuki.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Wiedeń
Austria

» Niemiecki w Wiedniu

1 szkoła językowa
więcej