strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > dolna saksonia > getynga > tandem göttingen e.v.

Tandem Göttingen e.V.

Szkoła języka niemieckiego w Getyndze, niemiecki w Niemczech

Jeżeli chcesz szybko i z powodzeniem nauczyć się języka niemieckiego, SPRACHZENTRUM TANDEM w Getyndze jest odpowiednią dla Ciebie szkołą. Przez cały rok oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości kursów języka niemieckiego. Nieważne jakie są Twoje potrzeby zawodowe i akademickie, na pewno odniesiesz korzyść z naszych kursów opartych na 25 latach doświadczenia. Dla osób chcących studiować na jednym z niemieckich uniwersytetów z pewnością ważna będzie informacja o tym, że jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym testów TestDaF .


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: Tandem;Wysetc; Alto


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Getynga
Niedersachsen, Dolna Saksonia, Niemcy

» Niemiecki w Getyndze

1 szkoła językowa
Getynga, miasto o ponad tysiącletniej historii (136 tys. mieszkańców), położona jest w środkowych Niemczech nad rzeką Leine. Przyjezdnych zachwyca malownicze centrum miasta z domami w stylu Tudorów, zabytkowymi kościołami i średniowiecznymi murami obronnymi. Także Uniwersytet w Getyndze ma bogatą historię...
więcej