strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > oksford > oxford brookes university

Oxford Brookes University

Szkoła języka angielskiego w Oksfordzie, angielski w Wielkiej Brytanii

Oxford Brookes University oferuje szeroki wybór kursów języka angielskiego wychodzących naprzeciw potrzebom akademickim i zawodowym studentów. Nasze kursy są opracowywane i prowadzone przez wykwalifikowanych i zaangażowanych nauczycieli, a nasz serdeczny personel pomocniczy towarzyszy studentom od pierwszego dnia, przy przechodzeniu na kolejne kursy. Będziesz mógł korzystać z wszystkich udogodnień oferowanych przez duży i nowoczesny uniwersytet, położony niedaleko centrum historycznego Oksfordu.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: EnglishUK
  • Szkoła jest uznana przez: British Council

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • International English Language Testing System (IELTS)
    International English Language Testing System (IELTS)
    Język angielski

    IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Oksford
South East England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Oksfordzie

2 szkoły językowe
Oxford, siedziba najstarszego uniwersytetu w Wielkiej Brytanii jest chyba najsłynniejszym uniwersyteckim miastem na świecie. W mieście, w którym obecnie uczy się ponad 25 tysięcy brytyjskich i zagranicznych studentów, jest 36 zabytkowych uniwersyteckich college’ów. Większość z nich powstała w XV, XVI...
więcej