strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w stanach zjednoczonych > nowy jork (region) > nowy jork > zoni language centers - new york

Zoni Language Centers - New York

Szkoła języka angielskiego w Nowym Jorku, angielski w Stanach Zjednoczonych

» LokalizacjaZoni Language Centers - New York

Adres:
22 West 34th St, New York, NY1001, USA

Lokalizacja:
Nowy Jork, Bronx County, Nowy Jork,
Stany Zjednoczone

» Nowy JorkNiewiele jest miejsc na ziemi tak fascynujących i różnorodnych jak Nowy Jork - największe miasto Stanów Zjednoczonych. Jest to miasto nieograniczonych możliwości, amerykańskie centrum ekonomiczne i finansowe i ważny ośrodek kulturalny całego zachodniego świata. Wszyscy znają takie nazwy jak Cornegie Hall, Lincoln Center, Museum of Morden Art, czy Metropolitan Museum of Art, zapewne każdy słyszał o Brodwayu, czy ekskluzywnej Piątej Alei. W Nowym Jorku jest 400 różnych teatrów, 150 muzeów, 25 tysięcy restauracji Aby poznać prawdziwy Nowy Jork, trzeba przyjechać tu na dłużej. Spróbować typowej kuchni Harlemu, wybrać się do klubu jazzowego w Greenwich Village i na zakupy do słynnego SoHo, spędzić wieczór na Brodwayu, w jednym z licznych teatrów lub klubów tańca - wybór jest praktycznie nieograniczony!


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Nowy Jork
Stany Zjednoczone

» Angielski w Nowym Jorku

1 szkoła językowa
więcej