strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > madryt > alcalá de henares > escuela internacional

Escuela Internacional

Szkoła języka hiszpańskiego w Alcalá de Henares, hiszpański w Hiszpanii
Jeżeli naprawdę chcesz poznać Hiszpanię, intensywny kurs hiszpańskiego w Escuela Internacional Salamanca może być doskonałym początkiem. EI jest grupą szkół działającą od 1988 roku. Oferujemy wysokiej jakości kursy hiszpańskiego po umiarkowanych cenach, efektywne, ale prowadzone w miłej atmosferze. Nasza szkoła mieści się w nowoczesnym budynku położonym niedaleko Plaza Mayor. W szkole, wypełnionej przyjazną atmosferą, jest 9 przestronnych i klimatyzowanych sal lekcyjnych, doskonale wyposażone centrum do nauki własnej, bezpłatny bezprzewodowy Internet, świetlica studencka, gdzie słuchacze spotykają się w czasie przedpołudniowych przerw oraz wspaniały hall, idealny na popołudniowe spotkania towarzyskie. Prowadzimy różnorodne kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, adresowane do słuchaczy w każdym wieku pochodzących z całego świata.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: XCAL, FEDELE
  • Szkoła jest uznana przez: Instituto Cervantes, CEELE

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Diplomas de Español como Lengua Extranjera (DELE)
    Język hiszpański

    DELE - Diploma de Español como Lengua Extranjera są oficjalnymi dyplomami potwierdzającymi znajomość języka hiszpańskiego jako języka obcego, autoryzowanymi przez przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Królestwa Hiszpanii. Egzaminy DELE przeprowadzane są przez Instituto Cervantes.


  • Cámara de Comercio

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: langart.net
WWW:

lokalizacja:
Alcalá de Henares
Madryt, Hiszpania

» Hiszpański w Alcalá de Henares

1 szkoła językowa
więcej