strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > toskania > montepulciano > il sasso school of italian

Il Sasso School of Italian

Szkoła języka włoskiego w Montepulciano, włoski we Włoszech

Szkoła języka włoskiego Il Sasso jest uznana przez Ministerstwo Edukacji oraz posiada znak jakości ISO 9001. Już od 1983 roku szkoła prowadzi kursy języka włoskiego wraz z programem uzupełniającym, który obejmuje włoską kulturę i sztukę, historię, literaturę, tradycję produkcji wina, włoski dla biznesu, przygotowanie do egzaminów CELI oraz CILS. Szkoła prowadzi kursy grupowe i indywidualne w ciągu całego roku. Wszyscy nauczyciele mają dyplom uniwersytecki oraz odpowiednie przygotowanie do nauczania języka włoskiego jako języka obcego. Szkoła znajduje się w Montepulciano w sercu Toskanii, w połowie drogi między Florencją a Rzymem. Szkoła mieści się w zabytkowym budynku, ma 8 przestronnych sal lekcyjnych, salę konferencyjną oraz taras, z którego rozciąga się wspaniały widok. W szkole jest bezpłatny, bezprzewodowy Internet oraz sprzęt do oglądania filmów. Il Sasso organizuje wycieczki i bogaty program zajęć pozalekcyjnych, w tym zwiedzanie z przewodnikiem, degustację wina, oliwek i serów, lekcje gotowania, spacery po okolicy oraz wykłady na temat historii oraz historii sztuki. Nasi słuchacze są w różnym wieku i pochodzą z całego świata.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Eduitalia
 • Szkoła jest uznana przez: Ministry of Education & ISO 9001

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
  Język włoski

  CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, opracowany i organizowany przez Università per Stranieri di Siena (Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie) jest egzaminem potwierdzającym poziom kompetencji językowych z ogólnego języka włoskiego jako języka obcego. CILS przeprowadzany jest na 6 poziomach zaawansowania zgodnych z poziomami CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.

 • Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Università per Stranieri di Perugia - Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche (CVCL)
  Język włoski

  CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia, prowadzi badania z zakresu weryfikacji i oceny kompetencji językowych. Działające od 2005 roku jako niezależny ośrodek akademicki, CVCL jest autorem serii egzaminów z języka włoskiego jako języka obcego.

  CELI
  Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana (CELI)
  Język włoski

  Egzaminy CELI (Certificato de Conoscenza della Lingua Italiana) są oficjalnymi egzaminami z języka włoskiego ogólnego, opracowanymi przez CVCL (Centro per la Valutazione e le Certificazioni Linguistiche) Universita per Stranieri di Perugia.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Montepulciano
Sienna, Toskania, Włochy

» Włoski w Montepulciano

1 szkoła językowa
więcej