strona główna > kursy językowe za granicą > angielski na malcie > malta > sliema > linguatime school of english

Linguatime School of English

Szkoła języka angielskiego w Sliemie, angielski na Malcie
Położony w Sliemie, tuż nad brzegiem morza, budynek szkoły wyposażony jest w 22 klimatyzowane sale lekcyjne, świetnie zaopatrzoną bibliotekę, bezpłatny dostęp do Internetu, WIFI , salę telewizyjną, świetlicę, oraz niewielkie podwórko. Studenci Linguatime uczą się w ciepłej i serdecznej atmosferze. Zróżnicowane pod względem narodowości grupy. Duża ilość studentów powracających do nas przez kolejne lata. Różnorodne formy zakwaterowania, w tym nasz, niedawno oddany do użytku dom studencki położony w odległości 10 minut spacerem od szkoły. Malta, ze swoją bogatą historią i łagodnym klimatem jest popularnym wśród studentów kierunkiem wyjazdów językowych.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: IALC; FELTOM; ALTO & WYSE
  • Szkoła jest uznana przez: CSN (Sweden); Bildungsurlaub (Germany)


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Sliema
Malta, Malta

» Angielski w Sliemie

4 szkoły językowe
Sliema jest znanym nadmorskim kurortem. Położona jest na północ od stolicy kraju La Valletta (ok. 15-20 minut drogi) na wyspie Malta. Życie, miasta, otaczającego urokliwą zatokę koncentruje się wokół eleganckiej nadmorskiej promenady oraz głównej ulicy Tower Road wraz z sąsiednimi uliczkami przy których...
więcej