strona główna > kursy językowe za granicą > angielski na malcie > malta > sliema > institute of english language studies (iels)

Institute of English Language Studies (IELS)

Szkoła języka angielskiego w Sliemie, angielski na Malcie
Dlaczego warto wybrać nas?

IELS, lider w dziedzinie nauczania, ma 25 lat doświadczenia w organizowaniu kursów języka angielskiego jako języka obcego. Zapewniamy naszym zagranicznym studentom najwyższe akademickie standardy wraz z wysokiej jakości programem rekreacyjnym i towarzyskim. Wiemy jak stworzyć idealne warunki do doskonalenia kompetencji językowych, które mają pozytywny wpływ zarówno na życie osobiste jak i zawodowe naszych studentów.

Zatrudniamy wykwalifikowaną, doświadczoną i zmotywowaną kadrę nauczycieli, oferujemy nowoczesne pomoce naukowe i wykorzystujemy najnowsze metody nauczania.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Alto, Wyse
 • Szkoła jest uznana przez: FELTOM

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge Assessment Group
  Cambridge Assessment Group
  Język angielski

  Cambridge Assessment Group jest wydziałem Uniwersytetu Cambridge. Obejmuje trzy kapituły egzaminacyjne: CIE - University of Cambridge International Examinations (kapituła egzaminów międzynarodowych dla młodzieży w wieku 14-16 lat); Cambridge ESOL - University of Cambridge ESOL Examinations (kapituła egzaminów z języka angielskiego jako języka obcego) oraz OCR - Oxford Cambridge and RSA Examinations (kapituła egzaminów potwierdzających ogólne osiągnięcia i kwalifikacje zawodowe osób dorosłych w różnym wieku.

 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Sliema
Malta, Malta

» Angielski w Sliemie

4 szkoły językowe
Sliema jest znanym nadmorskim kurortem. Położona jest na północ od stolicy kraju La Valletta (ok. 15-20 minut drogi) na wyspie Malta. Życie, miasta, otaczającego urokliwą zatokę koncentruje się wokół eleganckiej nadmorskiej promenady oraz głównej ulicy Tower Road wraz z sąsiednimi uliczkami przy których...
więcej