strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > andaluzja > malaga > instituto andalusi de español s.l.

Instituto Andalusi de Español S.L.

Szkoła języka hiszpańskiego w Maladze, hiszpański w Hiszpanii

Szkoła Instituto Andalusi de Español położona jest w cichej i spokojnej dzielnicy. Jest tu tak cicho, że zajęcia mogą się odbywać się w szkolnym ogrodzie. Typowo andaluzyjskie patio, z drzewami dającymi przyjemny cień i kominkiem do grilla, stwarza idealne warunki do zawiązywania bliższych kontaktów z innymi studentami, bądź to w ciągu dnia, bądź to w czasie wieczornych praktycznych zajęć z hiszpańskiego. O jakości szkoły decyduje szwajcarskie zarządzanie, a o jakości nauczania zespół nauczycieli, native speakerów z wyższym uniwersyteckim wykształceniem i bogatym doświadczeniem.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: Germany Bildungsurlaub


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Malaga
Málaga, Andaluzja, Hiszpania

» Hiszpański w Maladze

1 szkoła językowa
Licząca blisko 1 ml. mieszkańców Malaga jest stolicą jednego z najsłynniejszych wybrzeży świata – Casta del Sol. Miasto jest malowniczo położone nad brzegami Morza Śródziemnego i otoczone górami Montes de Malaga, w których w 1989 roku utworzono Park Narodowy. Do Malagi musi zawitać każdy, kto na Costa...
więcej