strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w nowej zelandii > auckland (region) > auckland > dominion english schools

Dominion English Schools

Szkoła języka angielskiego w Auckland, angielski w Nowej Zelandii

Szkoły języka angielskiego Dominion, obecne na rynku edukacyjnym od 1969 roku znane są na całym świecie z wysokich akademickich standardów, urozmaiconych programów zajęć pozalekcyjnych oraz przyjaznej, „domowej” atmosfery. Oferujemy kursy angielskiego ogólnego, angielskiego dla celów akademickich (EAP), kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i IELTS, kursy dla pięćdziesięciolatków oraz dla nastolatków. Nasze szkoły, zarówno w Auckland , jak i w Christchurch znajdują się w centrum miasta, w pobliżu środków komunikacji publicznej, bibliotek, restauracji, pubów, kawiarni, klubów nocnych oraz centrów handlowych. Uczestnicy naszych kursów nawiązują trwałe przyjaźnie ze studentami pochodzącymi z ponad 30 różnych krajów świata.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: IALC, ENGLISH NEW ZEALAND, WYSETC
  • Szkoła jest uznana przez: New Zealand Qualifications Authority


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Auckland
Nowa Zelandia

» Angielski w Auckland

2 szkoły językowe
więcej