strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > toskania > orbetello > terramare

Terramare

Szkoła języka włoskiego w Orbetello, włoski we Włoszech

Terramare organizuje kursy języka włoskiego w uroczym, nadmorskim miasteczku Orbetello w Toskanii już od prawie 30 lat. Zaangażowany personel szkoły proponuje coś więcej niż kurs językowy – chcemy, by nasi studenci mogli doświadczyć włoskiego stylu życia i poznać włoską kulturę. Dlatego też, lekcjom z języka, odbywającym się w małych 2-6 osobowych grupach, towarzyszą urozmaicone zajęcia popołudniowe. Studentom o specyficznych zainteresowaniach oferujemy kursy z programem sportowym, kursy z dziedziny architektury i kuchni włoskiej oraz językowe podróże do różnych regionów Włoch.

Odwiedź nas na Facebooku.

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: University for foreigners in Siena

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
    Certificazione di Italiano come Lingua Straniera (CILS)
    Język włoski

    CILS - Certificazione di Italiano come Lingua Straniera, opracowany i organizowany przez Università per Stranieri di Siena (Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie) jest egzaminem potwierdzającym poziom kompetencji językowych z ogólnego języka włoskiego jako języka obcego. CILS przeprowadzany jest na 6 poziomach zaawansowania zgodnych z poziomami CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Orbetello
Grosseto, Toskania, Włochy

» Włoski w Orbetello

1 szkoła językowa
Orbetello jest niewielkim toskańskim miasteczkiem położonym nad Morzem Tyrreńskim, w środkowej części malowniczego, porośniętego lasem półwyspu Argentyno, zamykającego lagunę Grosetto. Brzegi laguny, będące rezerwatem przyrody są miejscem lęgowym dla wielu chronionych gatunków ptaków. Początki miasta...
więcej