strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w austrii > tyrol > innsbruck > inlingua innsbruck

inlingua Innsbruck

Szkoła języka niemieckiego w Innsbrucku, niemiecki w Austrii

Ucz się niemieckiego w spektakularnej scenerii podnóża austriackich Alp. Dzięki wyjątkowym warunkom do uprawiania sportów letnich jak i zimowych, zabytkom, różnorodnej ofercie wydarzeń kulturalnych i bogatemu życiu nocnemu, Innsbruck jest idealnym miejscem na połączenie wypoczynku w górach z kursem językowym. W inlingua Innsbruck będziesz mógł uczyć się niemieckiego w miłej atmosferze, w małych grupach lub w systemie 1:1. Będziesz miał duży wybór zarówno intensywności jak i długości kursu w ciągu całego roku.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: inlingua network >340 schools worldwide
  • Szkoła jest uznana przez: inlingua International, Bildungsurlaub

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Język niemiecki

    TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.


  • Preparation for all German exams within a one-to-one training

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Innsbruck
Tyrol, Austria

» Niemiecki w Innsbrucku

1 szkoła językowa
Otoczony ośnieżonymi górami Innsbruck znany jest miłośnikom sportów zimowych dzięki Olimpiadzie z 1976 roku. Miasto jest doskonałą bazą wypadową dla licznych turystów, zarówno miłośników górskich wędrówek jak i białego szaleństwa. Większość szlaków górskich, bierze swój początek w centrum miasta. Innsbruck...
więcej