strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w austrii > salzburg (region) > salzburg > inlingua salzburg international school of languages

inlingua Salzburg
International School of Languages

Szkoła języka niemieckiego w Salzburgu, niemiecki w Austrii

inlingua Salzburg zaprasza do nauki języka niemieckiego w jednym z najpiękniejszych miast na świecie - w rodzinnym mieście Wolfganga Amadeusza Mozarta. inlingua Salzburg, znajduje się w historycznym centrum miasta, oferuje kursy niemieckiego w Austrii w miłej atmosferze w małych grupach (3 do 6 uczestników w zimie i 3 do 8 w lecie) oraz naukę indywidualną. Wysokiej jakości kursy, o różnej długości i intensywności, prowadzone są w ciągu całego roku na wszystkich poziomach, od początkujących do bardzo zaawansowanych, specjalistycznych programów, takich jak niemiecki dla menedżerów, specjalistów od marketingu, finansów, sprzedaży, dla branży turystycznej, prawników, nauczycieli, muzyków, ekspertów d/s sportu, a także kursy przygotowujace do egzaminów językowych.

Na zajęciach kładzie się szczególny nacisk na język mówiony. Dzięki ciągłym ćwiczeniom rozwijającym sprawność mówienia, takim jak dialogi między samymi uczestnikami oraz między uczestnikami i nauczycielem, dla którego niemiecki jest językiem ojczystym, uczestnicy prowadzeni są krok po kroku w kierunku czynnej znajomości języka, tak aby mogli poradzić sobie we wszystkich sytuacjach zycia codziennego.
 

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: Campus Austria
  • Szkoła jest uznana przez: Government, public labor service, inlingua Internat.

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • The European Language Certificates (telc)
    The European Language Certificates (telc)

    TELC ( The European Language Certificates.) są egzaminami językowymi opracowanymi są w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego - CEF (Common European Framework of Reference for Languages), zgodnie z którym umiejętność posługiwania się językiem obcym oceniana jest na 6 różnych poziomach zaawansowania: A1 (poziom najniższy), A2, B1, B2, C1, C2 (poziom najwyższy).


  • inlingua achievement tests; courses for different internat. recognized exams

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Salzburg
Austria

» Niemiecki w Salzburgu

1 szkoła językowa
Salzburg jest niewielkim miastem malowniczo położonym pomiędzy zalesionymi górskimi szczytami, nad brzegami rzeki Salzach, kilka kilometrów od granicy niemieckiej. Nad zabytkowym starym miastem górują wieże kościołów i wieżyczki średniowiecznych budowli, a w krętych uliczkach i zaułkach właściciele barów...
więcej