strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w wielkiej brytanii > anglia > portsmouth > spinnaker school of english

Spinnaker School of English

Szkoła języka angielskiego w Portsmouth, angielski w Wielkiej Brytanii

» LokalizacjaSpinnaker School of English

Adres:
16 Guildhall Walk, Portsmouth, PO1 2DD, Great Britain

Lokalizacja:
Portsmouth, South East England, Anglia,
Wielka Brytania

» PortsmouthHistoryczne Portsmouth, położone na południowym wybrzeżu Anglii zawsze było związane z morzem. Od ponad 500 lat miasto jest siedzibą Brytyjskiej Marynarki Królewskiej. Zabytkowe statki zacumowane w porcie, malownicze zamki obronne, forty i liczne muzea, sprawiają, że Portsmouth jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miast południa Anglii. Koniecznie trzeba zwiedzić zabytkową stocznię, w której obok flagowego okrętu admirała Nelsona HMS Victory, zacumował HMS Warrior 1860, pierwszy brytyjski okręt wojenny wykonany z żelaza. Warto wybrać się do Royal Naval Museum oraz zobaczyć pozostałości szesnastowiecznego okrętu wojennego Henryka VIII, Mary Rose, wydobytego z dna morza w 1982 roku. W Portsmouth urodził się Charles Dickens (obecnie w rodzinnym domu pisarza otwarte jest jego muzeum) a znany pisarz Sir Arthur Conan Doyle, stworzył swojego najpopularniejszego bohatera - Sherlocka Holmesa. Z Portsmouth, w 1942 roku wypłynęły tysiące alianckich żołnierzy, którzy brali udział w inwazji na okupowaną przez niemieckich nazistów Europę. To historyczne zdarzenie upamiętnione jest zarówno w muzeum miejskim jak i w D-Day Museum.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Portsmouth
South East England, Anglia, Wielka Brytania

» Angielski w Portsmouth

1 szkoła językowa
więcej