strona główna > kursy językowe za granicą > grecki w grecji > kreta > armeni > filomathia

Filomathia

Szkoła języka greckiego w Armeni, grecki w Grecji

 “Filomathia” jest niedawno otwartą (2007) szkołą językową, w której nauka języka obcego jest wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem. Ze względu na długą historię Greki oraz jej znaczenie jako jednego z najstarszych i najbogatszych języków świata, przykładamy szczególną wagę do nauczania poprawnego języka greckiego z uwzględnieniem jego współczesnej formy oraz przydatności w codziennym życiu. Naszym marzeniem jest, by język grecki był popularny na całym świecie i by nasi studenci mogli swobodnie porozumiewać się po grecku w mowie i w piśmie.

Zapraszmy na kursy greckiego w Grecji !

 

"Filomathia" is a recently opened (2007) language school where learning a foreign language is a wonderful and unforgettable experience. Due to the long history of Greek and its importance as one of the oldest and richest languages in the world, we pay special attention to teaching correct Greek with respect to its modern form and its usefulness in everyday life. Our dream is that Greek will be popular all over the world and that our students will be able to communicate freely in spoken and written Greek.

We invite you to our Greek courses in Greece !


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: Education Office, Chania


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Armeni
Chaníon, Kreta, Grecja

» Grecki w Armeni

1 szkoła językowa
Armeni jest dużą wioska położoną na północnym wybrzeżu zachodniej części Krety, nad zatoką Souda. Wioska leży w cieniu platanów, nad niewielką rzeką Kiliaris, pośród gajów pomarańczowych, oliwnych i avocado. W centrum znajduje się okazały kościół św. Mikołaja, tradycyjne greckie tawerny oraz sklepy....
więcej