strona główna > kursy językowe za granicą > grecki w grecji > kreta > armeni > filomathia

Filomathia

Szkoła języka greckiego w Armeni, grecki w Grecji

 “Filomathia” jest niedawno otwartą (2007) szkołą językową, w której nauka języka obcego jest wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem. Ze względu na długą historię Greki oraz jej znaczenie jako jednego z najstarszych i najbogatszych języków świata, przykładamy szczególną wagę do nauczania poprawnego języka greckiego z uwzględnieniem jego współczesnej formy oraz przydatności w codziennym życiu. Naszym marzeniem jest, by język grecki był popularny na całym świecie i by nasi studenci mogli swobodnie porozumiewać się po grecku w mowie i w piśmie.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: Education Office, Chania


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Armeni
Chaníon, Kreta, Grecja

» Grecki w Armeni

1 szkoła językowa
Armeni jest dużą wioska położoną na północnym wybrzeżu zachodniej części Krety, nad zatoką Souda. Wioska leży w cieniu platanów, nad niewielką rzeką Kiliaris, pośród gajów pomarańczowych, oliwnych i avocado. W centrum znajduje się okazały kościół św. Mikołaja, tradycyjne greckie tawerny oraz sklepy....
więcej