strona główna > kursy językowe za granicą > francuski w belgii > region stołeczny brukseli > bruksela > cll language centres

CLL Language Centres

Szkoła języka francuskiego w Brukseli, francuski w Belgii

Założone w 1984 roku przez Uniwersytet w Louvain w Belgii, Centrum Językowe CLL oferuje dynamiczną metodę nauczania, opartą na ustnej i interaktywnej komunikacji językowej.

Nasza metoda łączy dwa uzupełniające się elementy: naukę języka (gramatyka, funkcje językowe, wymowa) i naukę poprzez język (wypowiedzi ustne, rozumienie ze słuchu, radzenie sobie w rzeczywistych sytuacjach). Stosowane przez nas techniki nauczania i program kursu zmieniają się stosownie do poziomu, potrzeb i zainteresowań naszych studentów.

W CLL robimy wszystko, aby zapewnić Ci sukces! Zapraszamy na kursy francuskiego w Belgii !


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna
Rok założenia: 1984

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: CLL Group (CLL, Allingua, Altissia)
  • Szkoła jest uznana przez: European Language Label ; Qfor


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Bruksela
Bruxelles, Region Stołeczny Brukseli, Belgia

» Francuski w Brukseli

1 szkoła językowa
Bruksela, stolica Belgii i stolica Europy – jedna z siedzib (obok Strasburga) Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej jest pod wieloma względami miastem wyjątkowym. Jest to miasto kontrastów, w którym spoza gotyckich wież kościołów wyglądają wieżowce z aluminium i szkła. Charakter miasta...
więcej