strona główna > kursy językowe za granicą > włoski we włoszech > wenecja euganejska > werona > centro studi idea verona

Centro Studi Idea Verona

Szkoła języka włoskiego w Weronie, włoski we Włoszech

Idea Verona oferuje kursy języka włoskiego w oparciu o program interaktywny. Wszyscy nauczyciele są native-speakerami języka włoskiego z dyplomem nauczania włoskiego jakojęzyka obcego. Usytuowana w samym sercu Werony, szkoła znajduje się w odległości krótkiego spaceru od głównych placów i zabytków. Wszystkie sale są jasne, wygodne i z dostępem do bezprzewodowego internetu.
Piękna Verona, jak powiedział Szekspir, jest prawdziwym muzeum na wolnym powietrzu, znana jako miasto gdzie operę śpiewa się na arenie.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: AIL
  • Szkoła jest uznana przez: Società Dante Alighieri - Bildungsurlaub – CSN

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Accademia Italiana di Lingua (ALI)
    Accademia Italiana di Lingua (ALI)
    Język włoski

    Accademia Italiana di Lingua (AIL), z siedzibą we Florencji jest stowarzyszeniem szkół, instytucji edukacyjnych i organizacji eksperckich zajmujących się nauczaniem języka włoskiego jako języka obcego. AIL opracowuje i organizuje egzaminy z języka włoskiego jako języka obcego: ogólnego - Diploma di Lingua Italiana "Firenze" AIL; oraz dla biznesu - Diploma Commerciale di Lingua Italiana "Firenze" AIL.


  • AIL – P.L.I.D.A.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Werona
Verona, Wenecja Euganejska, Włochy

» Włoski w Weronie

1 szkoła językowa
Położoną w północnej części Włoch, Weronę rozsławił na całym świecie szesnastowieczny dramat Szekspira o nieszczęśliwej miłości dwojga młodych ludzi. Spacerując po brukowanych uliczkach i placach tego wspaniałego miasta, odwiedzając stare kościoły i zabytkowe pałace, popijając wino w którymś z ogródków...
więcej