strona główna > kursy językowe za granicą > angielski na malcie > malta > st julians > european school of english

European School of English

Szkoła języka angielskiego w St Julians, angielski na Malcie

W ESE będziesz mieć komfortowe i profesjonalne warunki – idealne do nauki języka. Budynek szkoły jest nowoczesny i świetnie wyposażony. Studenci mają do swojej dyspozycji obszerny hall i świetlicę. Sale lekcyjne są jasne, przestronne i klimatyzowane.  Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne na terenie całej szkoły, a po drugiej stronie ulicy, w Residence ESE Whitehouse znajduje się kawiarenka internetowa z 19 terminalami.  Dla wygody naszych studentów w budynku szkoły mieści się  restauracja/kawiarnia, w której można kupić świeże pieczywo, ciasteczka oraz domowe obiady. Z kawiarni można wyjść na przestronny taras – idealne miejsce na poranną kawę, lub szybką przekąskę w przerwie pomiędzy lekcjami. A jeśli będziesz chcieć pouczyć się po lekcjach, możesz skorzystać z naszej pracowni do samodzielnej nauki lub laboratorium językowego.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: EAQUALS, IALC, Quality English, FELTOM, ALTO, WYSEC, IATA
 • Szkoła jest uznana przez: Ministry of Education, Malta,, Msa, Trinity

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
St Julians
Malta, Malta

» Angielski w St Julians

2 szkoły językowe
St Julians, jedno z największych miast Malty, położone jest na wyspie Malta, w odległości 15-20 minut drogi na północ od stolicy kraju La Valetta. Nazwa miasta pochodzi od imienia Świętego patrona rybaków. Niegdyś rybacka wioska, potem ulubione miejsce wakacji bogatych maltańczyków, obecnie jest jednym...
więcej