strona główna > kursy językowe za granicą > francuski we francji > rodan-alpy > annecy > cilfa

CILFA

Szkoła języka francuskiego w Annecy, francuski we Francji

Położona między jeziorem a górami, w pięknym mieście Annecy, CILFA zaprasza dorosłych na kursy języka francuskiego, prowadzone na wszystkich poziomach, w grupach do 12 osób.

Wielkość szkoły (maksymalnie 60 osób) sprzyja zachowaniu przyjaznej atmosfery, dzięki obecności przedstawicieli wielu narodowości i wieku (średnia 32 lat / 50 narodowości w roku).

CILFA, prywatna uczelnia współpracująca z University Savoie Mont Blanc od 1999 roku, jest centrum egzaminacyjnym dla egzaminów DILF, DELF i dyplomów DALF, dzięki czemu daje swoim studentom możliwość przystąpienia do tych egzaminów kilka razy w roku.

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: Label FLE
 • Szkoła jest uznana przez: "Qualité FLE” official award

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Język francuski

  CIEP - Centre international d'études pédagogiques jest publiczną organizacją edukacyjną francuskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, współpracującą z francuskimi i zagranicznymi partnerami publicznymi i prywatnymi. Domeną działalności CIEP jest edukacja (opracowywanie standardów i nadawanie kwalifikacji w szkolnictwie ogólnym, wyższym i zawodowym) oraz nauczanie języka francuskiego (opracowywanie programów, egzaminów i certyfikatów).

  DELF,
  Diplôme d'Etudes en Langue Français (DELF)
  Język francuski

  Egzamin DELF Diplôme d'Etudes en Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DELF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom A1, A2, B1 i B2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DALF,
  Diplôme Approfondi de Langue Français (DALF)
  Język francuski

  Egzamin DALF - Diplôme Approfondi de Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DALF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom C1 i C2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DILF
  Diplôme Initial de Langue Français (DILF)
  Język francuski

  DILF (Diplôme Initial de Langue Française) opracowany przez CIEP i sygnowany przez Franciskie Ministerstwo Edukacji jest oficjalnym egzaminem z języka francuskiego jako języka obcego potwierdzającym podstawowy poziom znajomości języka – A1 w skali CEF Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

WWW: langart.net

lokalizacja:
Annecy
Haute-Savoie, Rodan-Alpy, Francja

» Francuski w Annecy

1 szkoła językowa
więcej