strona główna > kursy językowe za granicą > francuski we francji > langwedocja-roussillon > béziers > centre hobson language school

CENTRE HOBSON Language School

Szkoła języka francuskiego w Béziers, francuski we Francji

Znajdujące się w centrum Béziers, na południu Fancji, Centum Hobson,  prowadzi kursy francuskiego dla cudzoziemców od ponad 60 lat. Bez względu na Twój poziom zaawansowania, znajdziesz odpowiedni kurs dla siebie. Nasz program zajęć jest interesujący, skuteczny i realizowany w przyjaznej atmosferze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz program  zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki i sporty wodne, był ciekawy i urozmaicony. W nauce języka kładziemy nacisk na komunikację językową : co zrobić i co powiedzieć w takiej lub innej sytuacji.

Przyjedź i przyłącz się do nas o każdej porze roku!
 

 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: B.N.I.
 • Szkoła jest uznana przez: Préfecture of Montpellier

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Centre international d’études pédagogiques (CIEP)
  Język francuski

  CIEP - Centre international d'études pédagogiques jest publiczną organizacją edukacyjną francuskiego Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych, współpracującą z francuskimi i zagranicznymi partnerami publicznymi i prywatnymi. Domeną działalności CIEP jest edukacja (opracowywanie standardów i nadawanie kwalifikacji w szkolnictwie ogólnym, wyższym i zawodowym) oraz nauczanie języka francuskiego (opracowywanie programów, egzaminów i certyfikatów).

  DELF,
  Diplôme d'Etudes en Langue Français (DELF)
  Język francuski

  Egzamin DELF Diplôme d'Etudes en Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DELF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom A1, A2, B1 i B2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.
  DALF
  Diplôme Approfondi de Langue Français (DALF)
  Język francuski

  Egzamin DALF - Diplôme Approfondi de Langue Français przeprowadzany jest pod patronatem Narodowej Komisji DELF i DALF (Commission Nationale du DELF et du DALF) działającej w ramach CIEP - Centre international d’études pédagogiques. DALF potwierdza znajomość języka francuskiego na poziomach odpowiadającym poziomom C1 i C2 w skali CEF Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Béziers
Hérault, Langwedocja-Roussillon, Francja

» Francuski w Béziers

1 szkoła językowa
więcej