strona główna > kursy językowe za granicą > hiszpański w hiszpanii > kraj basków > bilbao > instituto hemingway

Instituto Hemingway

Szkoła języka hiszpańskiego w Bilbao, hiszpański w Hiszpanii

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego w Bilbao, płatne miejsca pracy w całej Hiszpanii, staże i praktyki dla wolontariuszy. Możesz dołączyć do nas w każdej chwili. W pakiecie naszych usług są materiały dydaktyczne, WIFI oraz zajęcia rekreacyjne. Zarówno szkoła jak i wszystkie proponowane przez nas oferty zakwaterowania są w centrum miasta.

Szeroki wybór zakwaterowania: w domu studenckim, u rodzin, w mieszkaniach studenckich,  itp. Szkoła jest akredytowana przez Instytut Cervantesa. Bilbao jest jednym z tych hiszpańskich miast, które nie są tłumnie odwiedzane przez zagranicznych turystów, dzięki czemu zachowało swój autentyczny charakter, a pobyt w nim jest wyjątkowym przeżyciem.
 


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest uznana przez: Instituto Cervantes


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Bilbao
Vizcaya, Kraj Basków, Hiszpania

» Hiszpański w Bilbao

1 szkoła językowa
Bilbao położone jest w północnej Hiszpanii nad Zatoką Biskajską nad rzeką: Nervión i Ibaizabal, które łączą się u bram miasta. Jest to największe miasto i stolica Kraju Basków (Vizkaya). Samo Bilbao liczy 354 tys. mieszkańców, a wraz z przyległymi miejscowościami 950 tys., co stanowi prawie połowę mieszkańców...
więcej