strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > nowa południowa walia > sydney

Nauka języka angielskiego w Sydney, Australia

Australia flaga English, Australia, New South Wales, Sydney
język: angielski     znaleziono 2 szkoły językowe
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Sydney:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
Access Language Centre Access Language Centre
Lokalizacja: Sydney
Centrum Językowe “Access Language Centre” zostało założone w 1997 roku. Znajdujemy się w centrum Sydney – jednego z najpiękniejszych miast świata. Nasi...} [więcej]
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
Centre for English Teaching, University of Sydney Centre for English Teaching, University of Sydney
Lokalizacja: Sydney
Zapraszamy do Centrum nauczania języka angielskiego na University of Sydney. Założony w 1850 roku University of Sydney, jest najstarszym australijskim...} [więcej]
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna
całoroczne dla dorosłych
przygotowujące do egzaminów
executive

Sydney, Australia

Sydney jest największym miastem Australii, stolicą Nowej Południowej Walii. Położone na południowo-wschodnim wybrzeżu Australii, pomiędzy Pacyfikiem na wschodzie i Górami Błękitnymi (Blue Mountains) na zachodzie, na brzegu rozległej zatoki Jacksona jest jedną z najpiękniejszych metropolii na świecie. To kosmopolityczne i międzynarodowe miasto z dużymi skupiskami imigrantów i studentów z całego świata, położone jest południowo - wschodnim wybrzeżu Australii, w miejscu pierwszej brytyjskiej kolonii. Miasto zbudowane jest na wzgórzach otaczających Port Jackson, powszechnie znany jako Sydney Harbour, w którym z daleka widać słynny budynek Opery i Harbour Bridge.

Tętniące życiem, wielokulturowe Sydney jest mozaiką różnorodnych dzielnic z których każda ma swój niepowtarzalny charakter. Centrum miasta , w którym znajdują się największe turystyczne atrakcje Sydney jest jednocześnie największym komercyjnym centrum Australii. Wschodnia część miasta jest siedzibą projektantów, eleganckich barów, modnych butików, stylowych restauracji i klubów. Południowa część to centrum kultury Aborygenów, ze współczesną sztuką pierwszych mieszkańców Australii prezentowaną w licznych galeriach. Zachodnie Sydney znane jest z prężnej sceny muzycznej, podczas gdy w północno zachodnich dzielnicach dominuje odprężająca atmosfera małego miasteczka.

Sydney należy do pierwszej dziesiątki miast o najwyższej jakości życia na świecie. Jest to jednocześnie jedno z najdroższych miast w Australii i na świecie.


» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 183 szkoły za granicą
  • 143 kursy językowe
  • 11 krajów i 141 miast
  • 514 szkół w Polsce
Australia
więcej