strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > nowa południowa walia > sydney > centre for english teaching, university of sydney

Centre for English Teaching,
University of Sydney

Szkoła języka angielskiego w Sydney, angielski w Australii
Zapraszamy do Centrum nauczania języka angielskiego na University of Sydney.

Założony w 1850 roku University of Sydney, jest najstarszym australijskim uniwersytetem. Należy do największych uniwersytetów w kraju i jest uznawany za wiodący ośrodek badawczy i naukowy. Studiuje tu ponad 42 tysiące studentów, w tym ponad 7 tysięcy obcokrajowców. Uniwersytet oferuje szeroki wybór kierunków nauczania i cieszy się zasłużoną międzynarodowa renomą ze względu na wysoki poziom nauczania zarówno na studiach na poziomach „undergraduate” jak i „postgraduate”.

Centrum nauczania języka angielskiego (Centre for English Teaching - CET) jest działem University of Sydney. Centrum oferuje wysoki poziom oraz innowacyjne programy nauczania, kładące nacisk na angielski używany w codziennych sytuacjach.

Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: EA (English Australia); Group of Eight
 • Szkoła jest uznana przez: NEAS accredited

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Cambridge Assessment Group
  Cambridge Assessment Group
  Język angielski

  Cambridge Assessment Group jest wydziałem Uniwersytetu Cambridge. Obejmuje trzy kapituły egzaminacyjne: CIE - University of Cambridge International Examinations (kapituła egzaminów międzynarodowych dla młodzieży w wieku 14-16 lat); Cambridge ESOL - University of Cambridge ESOL Examinations (kapituła egzaminów z języka angielskiego jako języka obcego) oraz OCR - Oxford Cambridge and RSA Examinations (kapituła egzaminów potwierdzających ogólne osiągnięcia i kwalifikacje zawodowe osób dorosłych w różnym wieku.

 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.
 • International English Language Testing System (IELTS)
  International English Language Testing System (IELTS)
  Język angielski

  IELTS jest egzaminem opracowanym przez kapitułę Cambridge ESOL we współpracy z British Council oraz IDP Educatuion Australia. IELTS dostępny jest w dwóch modułach: moduł akademicki (Academic) - dla osób które chcą podjąć studia na anglojęzycznych uniwersytetach lub starają się pracę w anglojęzycznym środowisku; oraz moduł z języka ogólnego (General Training) – dla osób starających się o wizę imigracyjną do Australii, Kanady, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii lub chcących podjąć naukę na poziomie szkoły średniej w anglojęzycznym kraju.


 • University of Sydney direct entry e-test.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Sydney
Nowa Południowa Walia, Australia

» Angielski w Sydney

2 szkoły językowe
Sydney jest największym miastem Australii, stolicą Nowej Południowej Walii. Położone na południowo-wschodnim wybrzeżu Australii, pomiędzy Pacyfikiem na wschodzie i Górami Błękitnymi (Blue Mountains) na zachodzie, na brzegu rozległej zatoki Jacksona jest jedną z najpiękniejszych metropolii na świecie....
więcej