strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > wiktoria > melbourne

Nauka języka angielskiego w Melbourne, Australia

Australia flaga English, Australia, Victoria, Melbourne
język: angielski     znaleziono 1 szkołę językową
Na kursie językowym za granicą...

masz ciągły kontakt z językiem

robisz błyskawiczne postępy

spotykasz ludzi z całego świata

poznajesz kraj, jego kulturę i styl życia jego mieszkańców

łączysz naukę z wypoczynkiem

 

» Szkoły językowe w Melbourne:

Szkoła Lokalizacja, kursy, opis
La Trobe University International College La Trobe University International College
Lokalizacja: Melbourne
La Trobe University International College organizuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego dla zagranicznych studentów od 1974 roku. Jesteśmy członkiem...} [więcej]
szkoła całoroczna
szkoła wakacyjna

Melbourne, Australia

Melbourne jest stolicą i największym miastem australijskiego stanu Wiktoria, drugim pod względem ludności miastem kraju. Uważane jest za najbardziej europejskie miasto w Australii. Ze względu na swoje położenie na granicy bardzo gorących mas powietrza z głębi lądu i zimnych napływających znad południowego oceanu, miasto doświadcza zmiennych warunków atmosferycznych – wciągu jednej godziny pogoda może zmienić się od upału do zimnego deszczu i taka sytuacja może powtarzać się wielokrotnie w ciąg dnia, stąd o Melbourne często się mówi, że jako o mieście "czterech pór roku w jeden dzień".

Melbourne jest zróżnicowanym i wielokulturowym miastem, tyglem, w którym mieszają się różne kultury, języki, religie i style życia. Jednocześnie Australijczycy uważają Melbourne za najbardziej europejskie miasto Australii, ze względu na jego wiktoriańską architekturę, eleganckie aleje, zielone bulwary, liczne parki, sieć tramwajową, która jest największa na świecie oraz mnogość sklepów, butików, kawiarni i restauracji.

Melbourne, często określane mianem "kulturalnej stolicy Australii", jest miejscem narodzin wielu instytucji kulturalnych, takich jak australijski film, telewizja, futbol australijski, a nawet australijskie style taneczne. To także ważny ośrodek współczesnej i tradycyjnej muzyki australijskiej. Melbourne uznawane jest za jedno z najbardziej przyjaznych miast na świecie.


» Znajdź szkoły językowe

» Język angielski

  • 183 szkoły za granicą
  • 143 kursy językowe
  • 11 krajów i 141 miast
  • 514 szkół w Polsce
Australia
więcej

» Egzaminy z języka angielskiego

język angielski
CAE, C1 Advanced, formerly known as Cambridge English: Advanced (CAE)
Egzamin Cambridge English: Advanced, znany również jako Certificate in Advanced English (CAE) potwierdza biegłą znajomość języka angielskiego. CAE jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i agencje...
122 szkoły językowe
Zobacz pełną listę 31 egzaminów