strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w australii > wiktoria > melbourne > la trobe university international college

La Trobe University International College

Szkoła języka angielskiego w Melbourne, angielski w Australii

La Trobe University International College organizuje wysokiej jakości kursy języka angielskiego dla zagranicznych studentów od 1974 roku. Jesteśmy członkiem założycielem English Australia i UECA. Możemy się również pochwalić akredytacją NEAS oraz certyfikatem jakości ISO 9001.
Ucz się angielskiego w Melbourne! Poznaj lepiej australijskie życie uniwersyteckie i samą Australię! …i na własne oczy przekonaj się dlaczego Melbourne zostało okrzyknięte „Najbardziej przyjaznym miastem na świecie”


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: English Australia, UECA
 • Szkoła jest uznana przez: NEAS, Cambridge , ISO, TOEFL

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEIC®,
  Test of English for International Communication (TOEIC®)
  Język angielski

  TOEIC® Test of English for International Communication, opracowany przez ETS jest testem sprawdzającym umiejętność posługiwania się językiem angielskim w sytuacjach związanych z pracą zawodową w środowisku anglojęzycznym i międzynarodowym.
  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Melbourne
Wiktoria, Australia

» Angielski w Melbourne

1 szkoła językowa
Melbourne jest stolicą i największym miastem australijskiego stanu Wiktoria, drugim pod względem ludności miastem kraju. Uważane jest za najbardziej europejskie miasto w Australii. Ze względu na swoje położenie na granicy bardzo gorących mas powietrza z głębi lądu i zimnych napływających znad południowego...
więcej