strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > bawaria > monachium > tandem münchen - international language school

TANDEM München
- International Language School

Szkoła języka niemieckiego w Monachium, niemiecki w Niemczech

W ciągu ostatnich 14 lat odnieśliśmy wielki sukces w zmianie podejścia do nauki języka, polegający na odejściu od nauczania języka w oderwaniu od rzeczywistości na rzecz stosowania nowoczesnych rozwiązań systemowych i programowych. Tymi przesłankami kierujemy się obecnie zarówno w przypadku kursów języka niemieckiego jak i kursów innych języków, które organizujemy. Uważamy, że nasze kursy niemieckiego w Niemczech powinny uwzględniać indywidualne podejście do nauki oraz zdolności językowe każdego uczestnika kursu.

 

Over the past 14 years, we have been very successful in changing our approach to language learning away from teaching the language in isolation to using modern systemic and curricular solutions. These considerations now guide both our German courses and the courses in other languages that we organise. We believe that our German courses in Germany should take into account the individual learning and language abilities of each course participant.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: TANDEM International
  • Szkoła jest uznana przez: TestDaF - Institute

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Język niemiecki

    TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.


  • TestDaF (Unieversity entry exam)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Monachium
Oberbayern, Bawaria, Niemcy

» Niemiecki w Monachium

1 szkoła językowa
Liczące 1,3 miliona mieszkańców Monachium jest stolicą Bawarii, trzecim pod względem wielkości miastem Niemiec. Miasto ma unikalną atmosferę i urok, którą zawdzięcza umiejętnemu łączeniu tradycji z nowoczesnością i regionalności z kosmopolityzmem. Monachium jest siedzibą wielu liczących się korporacji...
więcej