strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > bawaria > monachium > tandem münchen - international language school

TANDEM München
- International Language School

Szkoła języka niemieckiego w Monachium, niemiecki w Niemczech

W ciągu ostatnich 14 lat odnieśliśmy wielki sukces w zmianie podejścia do nauki języka, polegający na odejściu od nauczania języka w oderwaniu od rzeczywistości na rzecz stosowania nowoczesnych rozwiązań systemowych i programowych. Tymi przesłankami kierujemy się obecnie zarówno w przypadku kursów języka niemieckiego jak i kursów innych języków, które organizujemy. Uważamy, że nasze kursy niemieckiego w Niemczech powinny uwzględniać indywidualne podejście do nauki oraz zdolności językowe każdego uczestnika kursu.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: TANDEM International
  • Szkoła jest uznana przez: TestDaF - Institute

» Przygotowanie do egzaminów językowych

  • Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Test Deutsch als Fremdsprache (TestDaF)
    Język niemiecki

    TestDaF jest egzaminem z języka niemieckiego na zaawansowanym poziomie opracowanym z myślą o osobach pragnących podjąć studia w Niemczech. Instytucją odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie egzaminu jest TestDaF-Institut w Hagen. Instytucjami pomocniczymi są: Konferencja Rektorów Niemieckich Uczelni (Hochschulrektorenkonferenz), Niemiecka Centrala Wymiany Akademickiej - DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) oraz Goethe-Institut.


  • TestDaF (Unieversity entry exam)

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Monachium
Oberbayern, Bawaria, Niemcy

» Niemiecki w Monachium

1 szkoła językowa
Liczące 1,3 miliona mieszkańców Monachium jest stolicą Bawarii, trzecim pod względem wielkości miastem Niemiec. Miasto ma unikalną atmosferę i urok, którą zawdzięcza umiejętnemu łączeniu tradycji z nowoczesnością i regionalności z kosmopolityzmem. Monachium jest siedzibą wielu liczących się korporacji...
więcej