strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > bawaria > monachium > tandem münchen - international language school

TANDEM München
- International Language School

Szkoła języka niemieckiego w Monachium, niemiecki w Niemczech

» LokalizacjaTANDEM München
- International Language School
Adres:
Kurfürstenplatz 5, 80796 München, Germany

Lokalizacja:
Monachium, Oberbayern, Bawaria,
Niemcy

» MonachiumLiczące 1,3 miliona mieszkańców Monachium jest stolicą Bawarii, trzecim pod względem wielkości miastem Niemiec. Miasto ma unikalną atmosferę i urok, którą zawdzięcza umiejętnemu łączeniu tradycji z nowoczesnością i regionalności z kosmopolityzmem. Monachium jest siedzibą wielu liczących się korporacji i przedsiębiorstw z branży mediów, dwóch uniwersytetów oraz wielu instytutów naukowych i badawczych. Monachium znane jest z niezwykle bogatego życia kulturalnego. W mieście są 42 teatry, 65 muzeów i galerii sztuki oraz liczne sale koncertowe, w tym cieszące się światową sławą: Teatr Narodowy, Deutsches Museum – największe na świecie muzeum techniki, które w 2003 roku obchodziło stulecie istnienia; galerie sztuki Pinakothek, Monachijska Orkiestra Symfoniczna oraz zamek Nymphenburg. Mieszkańcy Monachium są serdeczni, pogodni i uwielbiają się bawić. W mieście pełno jest ogródków piwnych i kawiarnianych a słynna Oktoberfest przyciąga do miasta tysiące turystów.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Monachium
Oberbayern, Bawaria, Niemcy

» Niemiecki w Monachium

1 szkoła językowa
więcej