strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w kanadzie > ontario > ottawa > school of linguistics and applied language studies - carleton university

School of Linguistics and Applied Language Studies
- Carleton University

Szkoła języka angielskiego w Ottawie, angielski w Kanadzie

Program nauki angielskiego jako języka obcego na Carleton University wychodzi naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych studentów. Na wszystkich kursach doskonalone są 4 podstawowe umiejętności językowe. Dodatkowo opracowaliśmy różne strategie nauczania: dla studentów, którym znajomość angielskiego potrzebna jest do funkcjonowania w anglojęzycznym środowisku, oraz, bardziej zaawansowane dla studentów, którzy angielskiego uczą się dla celów akademickich lub zawodowych. Stosowane przez nas komunikatywne, otwarte na potrzeby studentów metody nauczania sprawiają, że na całym świecie jesteśmy znani z doskonałych wyników. Wykwalifikowani i zaangażowani nauczyciele, oryginalne materiały do nauki: audio, video, komputerowe oraz teksty drukowane, zajęcia z zaproszonymi gośćmi, warsztaty językowe poza salami lekcyjnymi zachęcają wszystkich studentów do kreatywnej i efektywnej pracy z językiem angielskim.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

 • Szkoła jest zrzeszona w: AUCC, TESOL, CEC NETWORK
 • Szkoła jest uznana przez: CLC, AILIA

» Przygotowanie do egzaminów językowych

 • Educational Testing Service (ETS)
  Educational Testing Service (ETS)

  ETS - Educational Testing Service jest amerykańską instytucją edukacyjną o zasięgu międzynarodowym zajmującą się opracowywaniem testów egzaminacyjnych, certyfikatów potwierdzających kwalifikacje oraz zasad ich oceniania. ETS ma 50 letnie doświadczenie, pracuje dla niej ponad 2.600 profesjonalistów i jest obecna w ponad 180 krajach świata.

  TOEFL®
  Test of English as a Foreign Language (TOEFL®)
  Język angielski

  TOEFL® (Test of English as a Foreign Language) jest testem oceniającym kompetencje językowe z amerykańskiego angielskiego jako języka obcego w środowisku akademickim. Jest to najbardziej popularny test akademicki na świecie, uznawany przez ponad 7500 kolegiów, uniwersytetów oraz agencji rządowych i pozarządowych w ponad 130 krajach świata. Każdego roku do testów TOEFL przystępuje blisko milion osób.

Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Ottawa
Ontario, Kanada

» Angielski w Ottawie

1 szkoła językowa
Ottawa, uznawana za jedną z najpiękniejszych stolic świata ma wyjątkową historię i warunki geograficzne. Oddalona godzinę drogi od granicy oferuje wszystkie atrakcje dużego miasta, zachowując jednocześnie przyjazny charakter i urok małego miasteczka. W ciągu zaledwie kilku minut można znaleźć się na...
więcej