strona główna > kursy językowe za granicą > angielski w kanadzie > ontario > ottawa > school of linguistics and applied language studies - carleton university

School of Linguistics and Applied Language Studies
- Carleton University

Szkoła języka angielskiego w Ottawie, angielski w Kanadzie

» LokalizacjaSchool of Linguistics and Applied Language Studies
- Carleton University
Adres:
1125 Colonel By Drive, Ottawa, ON, K1S 5B6, Canada

Lokalizacja:
Ottawa, Ontario,
Kanada

» OttawaOttawa, uznawana za jedną z najpiękniejszych stolic świata ma wyjątkową historię i warunki geograficzne. Oddalona godzinę drogi od granicy oferuje wszystkie atrakcje dużego miasta, zachowując jednocześnie przyjazny charakter i urok małego miasteczka. W ciągu zaledwie kilku minut można znaleźć się na zielonych terenach rekreacyjnych ze świetnymi warunkami do gry w golfa, wędkowania, pieszych wędrówek, jazdy na rowerze i nartach oraz innych form aktywnego wypoczynku. O unikalnej atmosferze miasta decydują trzy przepływające przez Ottawę rzeki, setki jezior i zabytkowy kanał Rideau. Jednocześnie Ottawa oferuje szeroki wybór typowo miejskich atrakcji. Miasto jest siedzibą kanadyjskiego parlamentu i innych ważnych instytucji rządowych i publicznych. Są tu najlepsze kanadyjskie muzea, liczne teatry, galerie sztuki, kina, restauracje i kawiarnie. W rankingu najbardziej przyjaznych miast świata, w którym brano pod uwagę przede wszystkim: poziom przestępczości, czystość środowiska, usługi, stabilną sytuację polityczną oraz ekonomiczny poziom życia mieszkańców, Ottawa zajmuje wysoką szóstą pozycję.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail:
WWW: langart.net

lokalizacja:
Ottawa
Ontario, Kanada

» Angielski w Ottawie

1 szkoła językowa
więcej