strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > nadrenia północna-westfalia > kolonia > tandem köln – international language school

Tandem Köln – International Language School

Szkoła języka niemieckiego w Kolonii, niemiecki w Niemczech

Przez cały rok Tandem Kolonia oferuje kursy języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Niewielkie grupy liczące maksymalnie 12 słuchaczy, komunikatywne lekcje oraz przyjazna i miła atmosfera sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo z dodatkowym programem kulturalnym. Szkoła położona jest w jednej z najbardziej popularnych dzielnic Kolonii, tak zwanej Südstadt. Jest to tętniąca życiem okolica z miłymi parkami, nowoczesnym portem i promenadą wzdłuż Renu, niewielkimi sklepami i restauracjami...Sama szkoła mieści się w budynku dawnego klasztoru, w którym jest 12 jasnych i cichych sal lekcyjnych, niewielka kafeteria oraz ładny ogród. Oferujemy bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu.


Rodzaj szkoły: szkoła całoroczna

» Akredytacje

  • Szkoła jest zrzeszona w: Tandem International, FaDaF
  • Szkoła jest uznana przez: CSN, local universities. The school is an official examination centre for the telc European Language Certificates.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: langart.net
WWW:

lokalizacja:
Kolonia
Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

» Niemiecki w Kolonii

1 szkoła językowa
Założona jako kolonia rzymska, Kolonia zyskała znaczenie i bogactwo w średniowieczu, jako siedziba Uniwersytetu i centrum ważnych szlaków handlowych. Chociaż miasto bardzo ucierpiało podczas bombardowań w czasie II wojny światowej, gotycka katedra - symbol Kolonii przetrwała i zachwyca wspaniałą architekturą,...
więcej