strona główna > kursy językowe za granicą > niemiecki w niemczech > nadrenia północna-westfalia > kolonia > tandem köln – international language school

Tandem Köln – International Language School

Szkoła języka niemieckiego w Kolonii, niemiecki w Niemczech

» LokalizacjaTandem Köln – International Language School

Adres:
Rolandstr. 57, D-50677 Köln (Südstadt), Germany

Lokalizacja:
Kolonia, Cologne, Nadrenia Północna-Westfalia,
Niemcy

» KoloniaZałożona jako kolonia rzymska, Kolonia zyskała znaczenie i bogactwo w średniowieczu, jako siedziba Uniwersytetu i centrum ważnych szlaków handlowych. Chociaż miasto bardzo ucierpiało podczas bombardowań w czasie II wojny światowej, gotycka katedra - symbol Kolonii przetrwała i zachwyca wspaniałą architekturą, witrażami, drzeworytami i innymi skarbami. Turyści szczególnie upodobali sobie place i kręte uliczki starej dzielnicy Fischmarkt, które zamieniają się w biegnące wzdłuż Renu ścieżki, gdzie zawsze pełne gości ogródki kawiarniane ustępują miejsca szerokim łąkom schodzącym aż do rzeki. Warto odwiedzić słynny dom pod numerem przy Glockengasse 4711, gdzie z niewielkiej fontanny tryska pachnąca woda Kolońska, dzięki której nazwa miasta stała się powszechnie znana. Muzea, bogata oferta kulturalna tutejszych kin i teatrów, duża społeczność akademicka, niezliczone piwiarnie (ze słynnym, produkowanym w Kolonii delikatnym piwem Kölsh) i wreszcie odbywający się tu co roku tygodniowy Karnawał - wszystko to sprawia, że Kolonia należy do najchętniej odwiedzanych europejskich miast.


Podane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów obowiązującego prawa, a jest prezentowane jedynie informacyjnie. Langart Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za różnice pomiędzy treścią prezentowanego ogłoszenia a stanem faktycznym.

» Informacje o szkole


Telefon: kliknij aby pokazać...
Fax: kliknij aby pokazać...

E-mail: langart.net
WWW:

lokalizacja:
Kolonia
Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

» Niemiecki w Kolonii

1 szkoła językowa
więcej